úterý 7. prosince 2021 Ambrož

Vyhledávání

Nalezené články: "zájem"

HLEDÁME PÁNÍČKA: Pejsci Zina, Kulda a Dino z Olomouce jsou osamocení

Ve spolupráci s útulky v Olomouckém kraji pravidelně hledáme zájemce o adopci zvířat, která přišla o své páníčky. Dnes jde o Zinu, Kuldu a Dina z útulku v Neředíně v Olomouci.

Hotely v Jeseníkách evidují zájem o silvestrovské pobyty. Kapacity se plní

Poslední volná místa na silvestrovské pobyty nabízejí zájemcům některé hotely a penziony v Jeseníkách, které navzdory omezením v souvislosti pandemií koronaviru už vyprodaly většinu svých ubytovacích kapacit.

Půjčovny lyží mají poptávku hlavně po běžkách, sjezdaři kvůli epidemii váhají

V půjčovnách lyžařského vybavení je už druhou sezonu poptávka především po běžeckých lyžích. Lidé si je půjčují ve velkém na celou sezonu i pro malé děti. Naopak sjezdoví lyžaři jsou obezřetní, obávají se opětovného uzavření lyžařských areálů.

Jak vypadá Rozmazaný svět. Výstava ve fakultní nemocnici přibližuje život s očními vadami

Názornou ukázku pohledu na svět očima lidí s vážným postižením zraku nabízí výstava fotografií ve Fakultní nemocnici Olomouc. Výstava Rozmazaný svět se skládá z dvojic snímků, které ilustrují pohled zdravého člověka a vnímání osob, které trpí...

Zámek v Čechách pod Kosířem se o víkendu ponoří do vánoční atmosféry. Chystá speciální prohlídky

O tomto víkendu budou moci návštěvníci zámku v Čechách pod Kosířem na Prostějovsku prožít vánoční atmosféru. Na oba dva dny zámek připravil prohlídky speciálně zaměřené na Vánoce a tradiční zvyky. Součástí bude vánoční dílnička pro děti.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zájem"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "zájem"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.