sobota 6. června 2020 Norbert

Vyhledávání

Nalezené články: "zlozvyk"

V prostějovské nemocnici nově pomáhají lidem přestat s kouřením

Každé úterý od 13:00 do 15:00 hodin se zájemcům nabízí v prostějovské nemocnici bezplatné poradenství, které má umožnit lidem z Prostějovska dostupnější léčbu v odvykání kouření.

Nový rok je ta správná chvíle pro nové začátky, výzvy a cíle. Nebo ne?

Snad každý z nás si někdy dal novoroční předsevzetí. Chtěli jsme zhubnout, přestat kouřit, začít sportovat nebo si najít lepší práci. Ne každému se však podařilo dotáhnout to do konce. Mají vůbec předsevzetí smysl?

ANKETA: Lidé do nového roku často vstupují s předsevzetím. Stále se opakují ta stejná

Nový rok má mnoho lidí spojený s předsevzetím. První lednový den je totiž ideální příležitostí, jak udělat zásadní změnu v životě a zbavit se tak třeba nepříjemného zlozvyku. Velmi často se opakují jedna a ta samá.

Po zákazu kouření přibylo hluku a nepořádku kolem hospod

Zákaz kouření v restauracích, který platí v Česku od konce května, přidělal práci zejména strážníkům, kteří musejí častěji řešit stížnosti lidí na hluk v ulicích. Kolem hospod, restaurací a barů přibylo i odhozených nedopalků. Provozovatelé většinou...

GLOSA: Nezakouřenou bundu nechci měnit za svobodu

Poslanecký návrh o zákazu kouření v restauracích a na dalších místech sice ještě neprošel senátem, ale už nyní rezonuje v českých médiích a dělí společnost na dva neslučitelné tábory.

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zlozvyk"

Nebyla nalezena žádná fotogalerie.

Nalezené profily: "zlozvyk"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.