pondělí 30. března 2020 Arnošt

Vyhledávání

Nalezené články: "zoo"

Jak fungují a co pro vás mohou udělat olomoucké firmy a instituce v dobách koronaviru? #1

K jakým opatřením museli olomoucké instituce a firmy přistoupit v dobách epidemie koronaviru? Rozjíždíme nový seriál s krátkými medailonky, kde se dozvíte, jak si jednotlivé organizace stojí a co dělají v této nelehké době.

FOTO: Mláďata lemurů už skotačí ve venkovním výběhu

Návštěvníci teď sice do olomoucké zoologické zahrady nesmí, zvířata si však začínají úžívat jara ve venkovních výbězích. Dnes ošetřovatelé vypustili ven lemury s mláďaty.

Bezpečnostní rada města reaguje na nová vládní opatření

Provoz mateřských škol, fungování městské hromadné dopravy, zajištění služeb pro seniory, vyřizování na úřadech, provoz magistrátu. Bezpečnostní rada města Olomouce spolu se zástupci dopravců a dalších důležitých složek od pátečního rána jednala o...

Olomoucký kraj eviduje čtvrtý případ koronaviru. Nakažený je muž z Přerovska

Čtvrtý případ koronavirem je evidován v Olomouckém kraji. Podle hejtmana Ladislava Oklešťka jde o šestatřicetiletého muže z Přerovska, který se nedávno vrátil z Itálie.

Nakažený muž zůstává na prostějovském infekčním oddělení

V péči lékařů infekčního oddělení Nemocnice Prostějov zůstává Japonec, u něhož byla jako u prvního v Olomouckém kraji potvrzena nákaza novým typem koronaviru. „Jeho stav je stabilizovaný," řekla dnes mluvčí Nemocnice Prostějov Radka Miloševská. V...

Více článků »

Nalezené fotogalerie: "zoo"

Více fotogalerií »

Nalezené profily: "zoo"

Nebyly nalezeny žádné profily.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.