středa 19. února 2020 Patrik

Z kraje

FOTO/VIDEO: Hasiči i dnes pokračují v likvidaci škod po silném větru, evidují desítky výjezdů

Zprávu jsme v celém rozsahu aktualizovali o nové informace hasičů iprovozovatelů lyžařských středisek.Hasiči v Olomouckém kraji po klidnějším ránu opět vyrazili kvůli následkům silného větru do terénu. Na kontě mají již tři desítky výjezdů, jde...

Město vybralo budoucí podobu přemostění obchvatu u Samotišek

Bezmála 100 milionů korun má stát nové přemostění přes budoucí východní obchvat Olomouce, které zachová přímé dopravní spojení mezi městem a nedalekou obcí Samotišky a okolními městskými částmi. Variantu počítající se stavbou středně dlouhého...

Olomouc a okolí nabídnou o víkendu další várku plesů

I tento týden Vám přinášíme víkendový seznam plesů v Olomouci a blízkém okolí.

Místo staré kotelny vznikne v Trnkově ulici knihovna

Do léta vzniknou plány na rekonstrukci nevyužívané kotelny na Nových Sadech, ta se promění v novou pobočku městské knihovny. Soutěž o návrh zpracuje Útvar hlavního architekta.

Olomouc pomáhá v boji proti koronaviru přímo v Číně

Symbolickou finanční částku dvaceti tisíc korun vyšle Olomouc spolu se dvěma stovkami respirátorů do čínského partnerského města Kunmingu. Pomoc včera schválila rada města.

PŘEHLED: Uzavírka mostu na Masarykově třídě se blíží. Jaké změny čekají Olomoučany?

V Olomouci se připravuje chystaná uzavírka dvou mostů přes řeku Moravu a Mlýnský potok. Radnice vydala informace, jak bude na ulici s rušným provozem a tramvajovou tratí upravena doprava. Zde je přehled nejdůležitějších informací o plánovaných...

Zloděj odčerpal z nákladního auta naftu za šest tisíc korun

V noci z neděle na pondělí někdo ukradl dvě stě litrů nafty z náklaďáku na Přerovsku.

Vybílil účet vlastní matce

úterý, 11. února 2020, 11:00KrimiOlomoucko

Vybílil účet vlastní matce

Policisté z Uničova řeší případ 32letého muže, který své matce sebral platební kartu a vybral s ní peníze v několika bankomatech na Olomoucku. Následně si neoprávněně převedl peníze z jejího účtu na svůj.

Všichni odběratelé elektřiny v kraji jsou již po vichřici zase připojení, nevylučují se ale další výpadky

Po pondělní vichřici, která neminula i Olomoucký kraj, je zase všech odhadem sedm tisíc odběratelů elektřiny připojeno zpět do sítě. Potvrdil to mluvčí společnosti ČEZ Vladislav Sobol, s tím, že se nevylučují další výpadky.

Opilý senior usnul na cyklostezce a byl odvezen na záchytku

Olomoučtí strážníci včera po čtvrté hodině odpolední vyjeli k cyklostezce v ulici Wolkerova, kde našli težce opilého bez známek pohybu. Po probuzení zjistili, že se jedná o 67letého muže.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.