čtvrtek 4. června 2020 Dalibor

Z kraje

Mladá řidička dostala smyk a nabourala do prodejny potravin, vznikla škoda za 50 tisíc korun

Sedmadvacetiletá řidička Peugeotu havarovala v pondělí ráno v Postřelmově. Když projížděla obcí ve směru na Zábřeh, nepřizpůsobila v pravotočivé zatáčce rychlost jízdy stavu silnice, povětrnostním podmínkám a svým schopnostem. S  autem dostala...

Řidič se během jízdy ohlédl dozadu na spolucestující a naboural do stromu

V úterý kolem šesté hodině večer došlo k havárii na silnici mezi obcemi Zvole a Vlachov. Řidiči se nevyplatila nepozornost a narazil do stromu. V autě bylo celkem pět osob, které byly převezeny do nemocnice.

Nad ránem hořel rodinný dům i s přístavbou, vznikla škoda za 1,5 milionu korun

Dnes v brzkých ranních hodinách došlo k požáru domu a přístavby v Seničce na Olomoucku. Na místě zasahovaly jednotky hasičů z Litovle a Uničova za posílení dobrovolnými hasiči ze Senice na Hané, Náměště na Hané a Seničky.

Vstup do olomouckých parků je na vlastní nebezpečí, po silném větru tam hrozí pády stromů

S ohledem na silný vítr, který se v úterý prohnal celým Českem, platí až do odvolání vstup do olomouckých parků jen na vlastní nebezpečí. Hrozí tam pády stromů.

FOTO: Včerejší silný vítr zaměstnával policisty, vyjížděli k popadaným stromům i reklamním tabulí

Včerejší silný vítr zaměstnal nejen hasiče, ale i policisty. Během dne přijali více než desítku oznámení v souvislosti se silným větrem.

Řidič z ciziny naboural na dálnici, auto z Německa bylo v pátrání

Dopravní nehoda na dálnici D46 ve směru od Prostějova na Olomouc se stala včera odpoledne. Sedmadvacetiletý řidič cizí národnosti nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil do auta před ním.

Neznámý zloděj se dostal do bytu seniorky, odkud vzal 90 tisíc, které měla v peněžence

Devětasedmdesátiletá seniorka včera oznámila na policii ztrátu peněz, které měla ve svém přerovském bytě v peněžence. Seniorka uvedla, že neznámý zloděj vnikl do bytu nenásilným způsobem v době od 3. do 29. října a ukradl z peněženky 90 tisíc korun.

Vespa Prostějov nevyplatila výplaty svým zaměstnancům, ti chtějí podat výpověď

Více než stovka zaměstnanců oděvní společnosti Vespa Prostějov, která je od poloviny října v insolvenčním řízení, zatím nedostala výplaty za září.

Laktační poradkyně Eva Kuběnová získala za svou práci ocenění, poradit vám může i v online poradně

Eva Kuběnová je laktační poradkyně, která pomohla na Novorozeneckém oddělení ve Fakultní nemocnici Olomouc již stovkám žen. V září v Praze získala ocenění za dlouhodobou podporu kojení a laktační poradenství.

Docent Aleš Sobek se pro léčbu neplodnosti rozhodl ve čtvrtém ročníku studia medicíny. Za bezmála čtyřicet let pomohl tisícům párů k vytouženému miminku. Pod jeho vedením nabízí centrum Fertimed v Olomouci neplodným ženám naději. Díky zahraničním...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.