úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Z kraje

Při nočním požáru rodinného domu se zranil muž na invalidním vozíku

Ve Výšovicích na Prostějovsku hořel v noci na dnešek rodinný dům. Oheň se rozšířil v ložnici a zranil handicapovaného muže, řekl mluvčí hasičů Zdeněk Hošák. Vozíčkář byl popálen na ruce a nadýchal se kouře.

Kamion na dálnici srazil srnce, ten srážku nepřežil

Na dálnici ve směru na Olomouc srazil kamion v ranních hodinách srnce, který zrovna přebíhal přes cestu. Ke zranění řidiče ani dalších osob nedošlo. Srnec však na místě uhynul.

Opilý vozíčkář opakovaně přepadával z chodníku do vozovky, po hodině byl převezen do nemocnice

Hned několik oznámení od různých lidí přišlo ve sváteční pondělí na linku Městské policie v Přerově. Všechny informace měly jedno společné – vozíčkáře, který není schopen jet po chodníku, a opakovaně končí převrácený ve vozovce.

Muž sexuálně obtěžoval nezletilého chlapce. Policisté ho do půl hodiny dopadli, už je ve vazbě

V sobotu 6. května dopoledne dostali policisté echo o sexuálním obtěžování nezletilého chlapce, ke kterému mělo docházet v jedné obci na Prostějovsku.

Dva motorkáři jedoucí za sebou nabourali, první řidič dostal smyk a druhý přes něj přepadnul

Motocyklisté, kteří jeli spolu ve směru k obci Rozstání, do sebe nabourali po nezvládnutí jízdy prvního z nich. Starší muž jedoucí na motocyklu Triumph po průjezdu dvou zatáček dostal smyk a spadl na cestu. Následně s motorkou doklouzal do příkopu...

Olomoucký kraj podpoří výstavbu nových cyklostezek, peníze na ně dá celkem devíti obcím

Se svými žádostmi o dotaci z programu Podpora výstavby a oprav cyklostezek uspěli všichni zájemci, celkem devět měst a obcí. Kraj mezi ně rozdělí více než jedenáct milionů korun.

Na Helfštýn vyjede v sobotu stovka veteránů, zahájí sezónu

Více než stovka historických aut a motocyklů z celé republiky se tuto sobotu vydá na zhruba stokilometrovou spanilou jízdu po střední Moravě. Během takzvaného Helfštýnského okruhu, jehož cílem je středověký hrad Helfštýn na Přerovsku, budou...

Sváteční den se neobešel bez vážných nehod, na Přerovsku se zabil o strom mladý motorkář

U Radslavic na Přerovsku dnes odpoledne zemřel pětadvacetiletý motorkář, narazil do stromu. Muže se snažili na místě resuscitovat svědci a poté záchranáři, svým zraněním však nakonec podlehl na místě, řekl mluvčí krajské záchranné služby Zdeněk...

Zábřeh spustil mobilní aplikaci na podporu tříděného odpadu

Radnice v Zábřehu na Šumpersku spustila v těchto dnech novou mobilní aplikaci, která by měla podpořit třídění odpadu ve městě. Zájemcům aplikace ukáže například rozmístění všech dostupných kontejnerů na území města i přehled potřebných kontaktů....

V řepčínském silu hořely piliny. Hasiči museli využít zařízení Cobra

Tři jednotky hasičů v neděli krátce po obědě likvidovaly požár uvnitř sila v městské části Řepčín. Hořela technologie na odsávání pilin .

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.