středa 19. února 2020 Patrik

Z kraje

Dvacetiletý výtržník řádil v ulicích. Dlažební kostkou rozbil okno auta strážníků, pak kradl v supermarketu

Dvacetiletý mladík z Jeseníku čelí v těchto dnech obvinění z přečinu krádeže a poškození cizí věci. Toho docílil třemi skutky v průběhu listopadu.

Vlak, ve kterém cestovalo 45 osob, narazil do návěsu nákladního auta

U Smržic na Prostějovsku narazil dnes ráno osobní vlak do návěsu nákladního auta. Původně hasiči informovali o tom, že ve vlaku cestovalo 140 lidí, později informaci upřesnili s tím, že šlo o 45 osob. Nikdo nebyl zraněn.

V Jeseníkách platí první lavinový stupeň. Místy napadl až metr sněhu

Horská služba v Jeseníkách vyhlásila po sněžení v minulých dnech první, tedy nejnižší stupeň lavinového nebezpečí. Na hřebenech hor leží zhruba čtvrt metru sněhu. Na závětrných svazích jsou však místa, kde je až metr sněhu.

Mladá řidička dostala v zatáčce smyk a narazila do kamionu

Mladá řidička během včerejšího rána dostala v zatáčce smyk a narazila do boku tahače s přívěsem. Náraz ji s autem odhodil do příkopu. Řidička se při nehodě zranila a byla odvezena do nemocnice. Policisté nehodu vyřešili udělením blokové pokuty.

Hasiči vyprošťovali zaklíněnou řidičku, která se svým autem skončila v potoce

Dnes ráno krátce před osmou hodinou ranní sjela řidička se svým autem do potoka v Rudě nad Moravou na Šumpersku. Auto se převrátilo na bok a řidička zůstala ve voze zaklíněn. Vyprostit ženu přijeli profesionální hasiči ze Šumperku a dobrovolní...

Jednadvacetiletý řidič dodávky dostal smyk na náledí a naboural do zábradlí mostu

V pondělí 20. listopadu po sedmé hodině ranní narazil mladý řidič do zábradlí mostu přes řeku Hloučelu v Prostějově. S dodávkou dostal na náledí smyk kvůli nepřizpůsobení jízdy na namrzlé vozovce. Policisté přestupek vyřešili na místě uložením...

Opilá partnerka nenechala odpoledne vyspat muže. Policisté ji po příjezdu naměřili přes 3 promile

Jak těžké je soužití v páru si na vlastní kůži vyzkoušel šedesátiletý muž z Prostějovska. Muž si chtěl během nedělního odpoledne zdřímnout, ale to mu nedovolila jeho pětačtyřicetiletá družka. Opilá žena svého druha rovněž napadala vulgárními výrazy.

Hospodský tvrdil, že ho okradli a uzamkli ve skladu. Přitom peníze prohrál v automatech

Pohádku, za kterou by se nemusel stydět ani pan Majer z Arabely, si vymyslel muž ze Zlatých hor na Jesenicku. Na začátku listopadu policii oznámil, že ho neznámý pachatel okradl o 18 800 korun a uzamkl do skladu v restauraci. Pravda však byla...

Tomáš Hradílek ukončil hladovku, kterou držel na prostest proti Zemanovi. Přemluvila ho rodina

Bývalý disident Tomáš Hradílek ukončil pod tlakem své rodiny protestní hladovku, kterou držel kvůli tomu, aby současný prezident Miloš Zeman už podruhé nekandidoval na funkci hlavy státu. Signatář Charty 77 a polistopadový ministr vnitra ji držel...

Policisté se zaměřili na pohyb chodců a cyklistů ve večerních hodinách. Kontrolovali i v Řepčíně

Od pondělí 13. listopadu do středy 15. listopadu se policisté v rámci dopravně bezpečnostní akce zaměřili po celé republice na chodce a jejich osvětlení za snížené viditelnosti.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.