sobota 28. listopadu 2020 René

Jeseníky

Přes třicet osob pátralo celou noc po mladíkovi, který se nevrátil na internát. Našel se druhý den

Celou noc pátralo přes 30 osob po osmnáctiletém mladíkovi. Ten ve čtvrtek vyrazil s kamarádem ven „za zábavou“ v Lipové-lázních, ale na internát se vrátil jen jeden z nich, který navíc musel být odvezen na protialkoholní stanici.

Jesenická střediska jdou do toho. Chystají s poklesem teplot spustit děla

Jesenická lyžařská střediska se chystají s poklesem teplot spustit poprvé v této sezoně sněžná děla. V nejbližších hodinách to plánuje například areál v Branné na Šumpersku, který spouští vleky každoročně mezi prvními v zemi, ale i Kouty na...

Neznámý vandal posprejoval dřevěný altán v areálu Priessnitzových lázní

Na policii v Jeseníku se obrátil pracovník Lesů ČR s tím, že někdo poškodil dřevěný altán ve volně přístupném areálu Priessnitzových lázní.

Za pěstování konopí hrozí muži až pět let za mřížemi

Dvaadvacetiletému muži z Jesenicka hrozí až pět let vězení za neoprávněné pěstování konopí. Kriminalisté z Jeseníku zahájili v těchto dnech trestní stíhání.

Opravu podchodu na náměstí v Jeseníku si lidé vybrali v hlasování. Hotovo bude už v listopadu

Průchod na Masarykově náměstí v Jeseníku se dočká nové podoby. Opravné a čistící práce, které potrvají zhruba do poloviny listopadu, probíhají v rámci projektu Ahoj krásné Česko. Návrh revitalizace si lidé vybrali ve veřejném hlasování. Průchod...

Jeseničtí obyvatelé vysadili ovocný sad, sloužit má mimo jiné ke vzdělávání dětí

Sto ovocných stromků čítá nový ovocný sad, který vysázeli dobrovolníci na louce pod Předním vrškem. O stromky, které mají kromě estetické funkce také vzdělávat děti mateřských a základních škol, se budou starat sami dobrovolníci. V praxi to bude...

Opilý a bez řidičského průkazu nezvládl řízení v centru Jeseníku

V sobotu odpoledne se podnapilý řidič dopustil hned několika přestupků. V Jeseníku, na ulici 28.října, se svým vozem VW New Beetle nezvládl bezpečně projet centrem a v místě křižovatky s Žižkovou ulicí vjel do protisměru a narazil do obrubníku....

Z chaty ukradl pálenku a zavařeniny, nyní mu hrozí tříleté vězení

Až tříleté vězení nyní hrozí muži, který se během října vloupal do rekreační chaty na Jeseníku. Ukradl v ní zavařeniny, konzervy a domácí pálenku. Zloděje tento týden dopadla jesenická policie. Muž je nyní obviněn ze dvou trestných činů.

FOTO: Žákyně autoškoly řídila bez instruktora a způsobila nehodu. Byla opilá

V pátek 23. října po desáté hodině večer řídila třiadvacetiletá žena pod vlivem alkoholu. Způsobila tím nehodu na ulici U Bělidla v Jeseníku.

VIDEO: Požár haly v Mikulovicích? Škoda až 18 milionů. Vyšetřovat ho budou specialisté

Čtvrteční požár haly s uskladněným senem zaměstnal v Mikulovicích na Jesenicku několik jednotek hasičů. Při požáru nebyl nikdo zraněn, okolnosti ale policisté vyšetřují.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.