čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Jeseníky

Řidiči vběhla do cesty srna, ten strhl řízení a auto skončilo na střeše

V neděli 25. srpna krátce po třetí hodině odpoledne došlo k dopravní nehodě v Lipové-lázních na Jesenicku. Řidiči měla cestu z Ramzové do Lipové zkřížit lesní zvěř. Ta mu měla v levotočivé zatáčce vběhnout před vozidlo, na což řidič reagoval tak,...

Třiadvacetiletý řidič najel s kamionem na krajnici, která se utrhla. Vozidlo skončilo na boku

Ve čtvrtek 22. srpna 2019 po poledni řešili policisté nehodu kamionu mezi Skorošicemi a Javorníkem na Jesenicku. Třiadvacetiletý řidič skončil s kamionem na boku, když při objíždění vozidla údržby komunikací najel na nezpevněnou krajnici, která se...

Kriminalisté zadrželi třiadvacetiletou dívku přímo při výrobě pervitinu. Hrozí jí pět let ve vězení

Kriminalisté zadrželi v tomto týdnu čtyři osoby podezřelé z nelegální výroby pervitinu a tři z nich následně z této trestné činnosti obvinili. Třiadvacetiletou dívku z Jesenicka kriminalisté přistihli v obývacím pokoji rodinného domu přímo při...

ŘSD dostalo pokutu za vykácení aleje u silnice bez souhlasu ochránců přírody

Ředitelství silnic a dálnic dostalo od České inspekce životního prostředí (ČIŽP) pokutu 100 tisíc korun za to, že bez souhlasu orgánu ochrany přírody loni na jaře změnilo ráz krajiny podél silnice mezi obcemi Žulová a Vápenná na Jesenicku. ŘSD se...

Muž vyráběl na půdě pervitin. Na svědomí má více prohřešků a hrozí mu až deset let ve vězení

Třicetiletý muž z Jesenicka v době od června do poloviny srpna vyráběl pervitin na půdě domu v Javorníku, a to nejméně ve třech případech.

Policie žádá o pomoc svědky dopravní nehody autobusu ve Zlatých Horách

Policisté jesenického dopravního inspektorátu se zabývají okolnostmi dopravní nehody, při níž došlo k poškození autobusu.

Mladík havaroval s autem, které nebylo jeho. Navíc nevlastní řidičák a auto nemělo technickou

Dvacetiletý mladík se dopustil trestného činu neoprávněné užívaní cizí věci, když si v sobotu večer bez vědomí majitele vypůjčil škodovku.

Sedm parkovacích automatů v Jeseníku čeká v příštím roce výměna

Menší spotřebu energie a více způsobů platby, to budou hlavní přednosti nových parkovacích automatů v Jeseníku. Nahradí tak ty stávající, kterých je celkem sedm.

Tyršova ulice v Jeseníku se příští rok dočká rekonstrukce

Tyršova ulice, silniční tepna vedoucí z centra Jeseníku k vlakovému nádraží, má během příštího roku projít rekonstrukcí. Rozsah stavebních prací bude záviset na financích.

Řidič, který jel příliš rychle, dostal smyk a havaroval do plotu u domu

Ve středu po dvaadvacáté hodině v Jeseníku havaroval pětadvacetiletý řidič svým autem značky Opel Corsa. K nehodě došlo v ulici U Jatek.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.