středa 13. listopadu 2019 Tibor

Olomoucko

Devět aut skončilo bez zpětných zrcátek. Vandalovi hrozí tři roky ve vězení 

Mezi 29. a 30. říjnem neznámý vandal poškodil devět aut v ulicích Kubíčkova, Dlouhá a Klicperova v Olomouci. Předběžný odhad škody je 35 tisíc korun. Policie případ nadále vyšetřuje.

AKTUÁLNĚ: V bytě na Partyzánské se vraždilo. Mladý muž nejprve usmrtil ženu a pak spáchal sebevraždu

Podle policie se v bytě na Partyzánské ulici v Olomouci s největší pravděpodobností vraždilo. Nejpravděpodobnější verze je podle policie ta, že muž nejprve zabil ženu a pak spáchal sebevraždu.

Rodiče neposlali dva pracovní týdny děti do školy, hrozí jim odnětí svobody až na pět let

Z přečinu ohrožování výchovy dětí jsou podezřelí jednačtyřicetiletý muž a třiačtyřicetiletá žena, když své nezletilé potomky v době od 4. 9. do 23. 9. řádně neposílali do školy.

Otec s dcerou kradli v supermarketu, odnesli si vysoké pokuty

V úterý před půl desátou odpoledne byla vyslána hlídka olomouckých policistů do supermarketu na ulici Štursova. Důvodem byly dvě osoby, kteří nákup pojali netradičním způsobem.

Olomoucký Veggie Fest letos připraví akci zaměřenou na Vánoce, konat se bude v Atriu Konviktu

Nezisková organizace Vegan Olomouc, která v posledních letech pořádá oblíbený Veggie Fest, připravuje svou první akci speciálně zaměřenou na vánoční svátky. Návštěvníci budou moci vegetariánská jídla ochutnávat 30. listopadu v Atriu Konviktu.

POLITICKÁ KORIDA: Jak jsou se současnou podobou vánočních trhů v Olomouci zastupitelé spokojeni?

Vánoční trhy letos začínají oficiálně 22. listopadu. Jak se zastupitelům olomouckých klubů formát trhů líbí? Co by se dalo zlepšit a s čím jsou naopak spokojeni? Ptali jsme se v poslední Politické koridě.

FOTOGALERIE: Podívejte se na fotky z velkého cvičení záchranných složek v Olomouci

Ve středu 30. října a ve čtvrtek 31. října v Olomouci probíhá dvoudenní cvičení s názvem Amok 2019. Cvičení se účastní všechny složky integrovaného záchranného systému, magistrát města Olomouce a Fakultní nemocnice Olomouc. Jde o jedno z...

Výpadovka z Olomouce bude částečně uzavřena kvůli opravám

S dopravními omezeními musí v listopadu kvůli opravě vozovky počítat řidiči v Olomouci na frekventované silnici I/55 vedoucí ulicemi Rolsberská a Týnecká. Rekonstrukce hlavního silničního tahu bude zahájena ve středu a naplánována je zhruba do...

Od úterního rána prověřují policisté úmrtí dvou osob v jednom z bytů v Partyzánské ulici v Olomouci.

POČASÍ NA STŘEDU: Bude polojasno a ojediněle oblačno

Bude polojasné až jasné počasí, dopoledne se může objevit ojediněle nízká oblačnost. Nejvyšší teploty budou mezi 5 až 8 stupni Celsia, na horách mezi -2 a +2 stupni. Bude foukat slabý, během dne přechodně mírný severní až severovýchodní vítr 2 až...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.