neděle 26. ledna 2020 Zora

Olomoucko

Olomoucká policie pátrá po neznámé ženě, která ukradla peněženku

Olomoučtí policisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po totožnosti neznámé ženy v souvislosti s prověřováním krádeže peněženky v jednom z nákupních center v Olomouci a následným neoprávněným výběrem finanční hotovosti...

Neodhadl situaci na dálnici a narazil do auta před sebou. Při nehodě ztratil kolo

V úterý 7. ledna kolem půl šesté odpoledne na dálnici D35, ve směru od Mohelnice na Olomouc u Nasobůrek, narazil osobní automobil do nákladního vozu, který jel před ním.

Přes zákaz podomního prodeje nájemníkům nabízeli výhodnou změnu dodavatele

V úterý 7. ledna dva muži v Rožňavské ulici v Olomouci nabízeli nájemníkům změnu dodavatele elektrické energie, čímž se dopustili přestupku. Policie případ předala příslušnému správnímu orgánu k dalšímu projednání.

U olomouckého soudu dnes stane Radim Žondra, který je obžalován z napadení tenistky Kvitové

Před olomouckým vrchním soudem dnes stane Radim Žondra obžalovaný z přepadení tenistky Petry Kvitové. Brněnský krajský soud mu uložil osm let vězení, muž i žalobce se proti verdiktu odvolali. Soud jej potrestal za těžké ublížení na zdraví a za...

Ze stavby na vysoké škole v Olomouci zmizely měděné svody a parapety

V pondělí 6. ledna se policisté v Olomouci zabývali případem odcizení a poškození měděných svodů a parapetů z prostor stavby na vysoké škole v Olomouci.

Z důvodu výluky na trati mezi Olomoucí a Šternberkem bude jezdit náhradní autobusová doprava

Výluka bude probíhat na trati č. 290 Olomouc - Šumperk ve dnech od 10. ledna do 29. února 2020, denně vždy od 8 do 18 hodin, a to konkrétně v úseku Olomouc hlavní nádraží - Šternberk.

Dálnice u Nasobůrek je po nehodě ve směru na Olomouc uzavřena, mezi prvními byl u ní politik Hamáček

Nehoda osobního a nákladního automobilu dnes vpodvečer uzavřela dálnici D35 u Nasobůrek na Olomoucku ve směru na Olomouc. Při nehodě byl zraněn devětačtyřicetiletý řidič osobního auta, kterého záchranáři odvezli do nemocnice. Police dopravu u...

REALITNÍ VLOG: Hodnocení olomouckého realitního trhu za rok 2019

Rok 2019 máme úspěšně za sebou a proto bych ho rád zhodnotil z pohledu realitního trhu v Olomouci. V médiích se často dozvíte různé protichůdné informace. Jedni tvrdí jak nemovitosti ještě poletí nahoru, druhá strana jak nás naopak čeká krize....

Strážníci překazili večer skupince popíjející alkohol v centru Olomouce

Olomoučtí strážníci byli v pondělí 6. ledna před jedenáctou hodinou večerní upozorněni na skupinku osob, která popíjela alkohol na tramvajové zastávce na náměstí Republiky.

FOTO: V Bělkovicích-Lašťanech hasiči likvidovali požár v zásobníku sušičky pilin

V úterý 7. ledna krátce před sedmou hodinou ranní došlo k požáru v zásobníku sušičky pilin v Bělkovicích-Lašťanech na Olomoucku. Na místě zasahovaly čtyři jednotky z řad profesionálních a dobrovolných hasičů.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.