čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Olomoucko

Kohouti prohráli po nájezdech na ledě posledních Pardubic

Hokejisté Pardubic porazili v předehrávce 44. kola extraligy na svém ledě Olomouc 3:2 po samostatných nájezdech. Dvě branky včetně vítězného gólu dal Vladimír Svačina. Dynamo vyhrálo po pěti porážkách v řadě a přiblížilo se na bod třináctému...

Nevařme jejich životy v hrnci! Osvětová kampaň upozorňuje na nelegální obchod se zvířaty

Kampaň Ukradená divočina informuje o pozadí ilegálního obchodu se zvířaty a částmi jejich těl, a to především v Evropě se zaměřením na Česko. Společně se již podruhé do akce zapojilo celkem 11 českých a slovenských zoo, včetně té olomoucké.

Žena  za své nákupy v drogeriích neplatila

Z trestného činu krádež je v současné době podezřelá devětadvacetiletá žena, která se protiprávního jednání tento rok dopustila již čtyřikrát.

Moravia Industry se odvolala proti insolvenčnímu řízení k Vrchnímu soudu v Olomouci

Společnost Moravia Industry se odvolala k Vrchnímu soudu v Olomouci proti prohlášení konkurzu na svůj majetek, o kterém loni v prosinci rozhodl ostravský krajský soud. Informaci dnes získala ČTK z insolvenčního rejstříku. Moravia Industry v roce...

Z půjčovny v Olomouci si žena půjčila auto, za které však nezaplatila

V pondělí 13. ledna oznámila policistům provozovatelka autopůjčovny v Olomouci možné podvodné jednání, kterého se měla dopustit zákaznice, jež měla dlouhodobě zapůjčený osobní automobil.

Šternberská nemocnice má nový vjezd a padesát parkovacích míst

Nový vjezd z ulice Poděbradova a padesát parkovacích míst využívají nově pacienti a návštěvy v Nemocnici Šternberk. Současný vjezd do nemocnice z ulice Jívavská funguje omezeně kvůli začínající výstavbě pavilonu interních oborů. Díky novému...

V Muzeu umění bude k vidění přímo ve výstavě grafiky francouzská performance

Exkluzivní autorskou premiéru Impression uvede v olomouckém Muzeu moderního umění přímo ve výstavě grafiky „Art & Print / Post.Print“ francouzská choreografka, scénografka a animátorka Marie Gourdain. Premiéra i dvě reprízy se odehrají v hlavním...

Zloděj ukradl v Olomouci ze společných prostor elektrokolo

V neděli 12. ledna dopoledne čekalo nepříjemné překvapení majitele elektrokola v Olomouci, kterému někdo ze společných prostor elektrické kolo ukradl.

Neznámý zloděj ukradl přes 340 litrů nafty ze strojů lesnické firmy

V neděli šternberští policisté šetřili odcizení motorové nafty a nářadí u lesní cesty v obci Moravský Beroun. Zmizelé předměty patřili lesníkům. 

AKTUÁLNĚ: Dopravní nehoda u Dolan uzvařela silnici. Na místě došlo k lehkým zraněním

Na silnici mezi Olomoucí a Šternberkem se srazily tři osobní automobily. Na místě je policie a hasiči. Řidič zodpovědný za nehodu byl pod vlivem omamných látek.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.