pátek 21. února 2020 Lenka

VÍKEND PODLE DRBNY: Hokej, burgery a divadlo

Před námi je třetí víkend roku 2020 a my vám přinášíme pár tipů, kam během mrazivých dní vyrazit. Na páteční noc je připraven zajímavý program pro děti - Noc s cirkusem. Fanoušci hokeje mohou zajít na další domácí zápas kohoutů a hudebníci na koncert do S-klubu. V sobotu otevře své brány zájemcům o studium Univerzita Palackého. Během celého víkendu se budou na olomouckých Poděbradech připravovat domácí burgery. Víkend můžete zakončit divadlem a ti sportovnější z vás veřejným bruslením. O skvělou zábavu během víkendu nebude nouze!

PÁTEK

Noc s cirkusem

V pátek se mohou děti zúčastnit události Noc s cirkusem, která je určená pro děti od šesti do třinásti let, ale po domluvě i pro starší.  Akce začne dnes v sedm hodin večer a potrvá až do sobotní deváté hodiny. Pro děti budou připraveny sítě, kruhy, šály. Spát bude možné jak v sítích tak na žiněnkách. Čekají je večerní a ranní lekce, nápadité hry, společně strávená noc s pyžamovou párty a snídaně. Akce se uskuteční v prostorách Cirk Atum. 

HC Olomouc vs Mountfield Hradec Králové

o dvou venkovních utkáních se Hanáci v pátek 17. ledna od 18 hodin představí opět na domácím ledě! Soupeřem jim tentokrát bude Hradec Králové, kterému v obou předchozích zápasech podlehli jen těsně, a nyní budou chtít soupeři porážku vrátit. Napínavé utkní začíná dnes v 18:00 na zimním stadionu Olomouc. 

Dunaj v S-klubu

Populární kapela Dunaj, která v minulém roce obnovila svoji činnost, zavítá dnes večer do olomouckého S-klubu. Vstupenky na koncert je stále možné zakoupit v předprodeji za 350 Kč. S-klub se pro fanoušky otevně v šest večer a koncert začně ve dvacet hodin. 

SOBOTA

Den otevřených dveří na Univerzitě Palackého

V sobotu 18. ledna otevře brány všech svých osmi fakult Univerzita Palackého. Den otevřených dvěří bude probíhat od osmi do čtrnásti hodin.  Zájemnci o studium se dozví vše o nabízených studijních programech a možnostech studia. Budou také moci nakouknout "pod pokličku" dění na fakultách a dostanou se i do prostor běžně nepřístupných.  Pro účastníky DOD je k dispozici bezplatná mobilní aplikace Studuj na UP, která obsahuje informace o studijních oborech a navíc usnadní orientaci v univerzitních budovách. 

Burgry na Gebech

Během celého víkendu bude na olomouckých Poděbradech probíhat akce Burgry na Gebech! Připravenu bude několik druhů burgerů - burger s trhaným vepřovým žebírkem, Halloumi burger , Rybí burger a další.  Nebudou chybět ani domácí hranolky s mayo a salát coleslaw. V nabídce bude také česneková polévka. Událost bude probíhat v sobotu i v neděli vždy od 10:00 do 17:00. 

NEDĚLE

Divadlo na cucky - Tři oříšky

Divadlo na cucky uvede v něděli v deset hodin dopoledne představení Tři oříšky - zábavná autorskou interpretaci klasické pohádky, kterou pro divadlo připravila tvůrčí dvojice Šimon Spišák (režie) a Karel Czech (výprava), působící v nezávislém progresivním Novém divadle v Nitře. Hrají: Radka Caldová a Adam Joura. Vstupné je 80 Kč. 

Veřejné bruslení 

V neděli dopoledne od 8:30 do 9:30 a odpoledne od 15:00 do 16:00  bude pro zájemce o veřejné bruslení otevřen zimní stadion Olomouc. Na stadionu jsou návštěvníkům k dispozici lavičky pro přezutí bruslí a sociální zařízení v útrobách haly. Vstupné je jednotné - 40 Kč a platí se na pokladně zimního stadionu vždy 20 minut před začátkem veřejného bruslení.

Příjemně strávený víkend přeje Olomoucká drbna! 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Štítky víkend, akce, události, zábava, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.