sobota 30. května 2020 Ferdinand

FOTO: Na Sigmě šijí místo fotbalu roušky, fotbalisté je pak rozvážejí

Fotbalová Sigma Olomouc se v boji proti pandemii nového koronaviru zapojila do šití roušek. Na výrobě ochranných pomůcek se podílel i trenér Radoslav Látal, který věnoval finance na nákup látky v klubové modré barvě. Část roušek hráči A-týmu rozvezli prodavačkám do supermarketu a další várku rozmístí v příštích dnech také na jiných místech.

„Chtěl bych poděkovat všem, kteří se na šití roušek podílejí. Zapojují se všichni, kdo mohou. Od pracovníků fanshopu, technického úseku, maséra, kustoda, pradleny po obchodního manažera, ekonomku nebo také trenéra A-týmu a některých hráčů. Jsem rád, že v této náročné době dokážeme společně myslet na ostatní a pomáhat tam, kde je to potřeba," uvedl pro klubový web marketingový manažer David Holly.

V pátek rozvezli první část roušek hráči Michal Vepřek a Martin Hála do olomoucké pobočky supermarketu Billa. „Situace kolem šíření pandemie koronaviru nám není lhostejná. Paní prodavačky jsou v každodenním kontaktu s lidmi a určitě je potřeba, aby se chránily. Pokud jim můžeme pomoci alespoň tím, že jim pár roušek věnujeme, vždy to rádi uděláme," uvedl Hála.

Autoři | Foto sigmaolomouc.cz

Štítky Sport, fotbal, koronavirus, první, Olomouc, charita

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.