středa 30. září 2020 Jeroným

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Na hodech v Tršicích o víkendu vystoupí Miloš Knor nebo Queen revival

Tršické hody se letos konají o víkendu od 11. do 13. září. Návštěvníci se mohou těšit na hudební nářez a děti si užijí skvělou zábavu. Zkrátka malí i velcí se rozhodně pobaví.

PÁTEK

Hody odstartují v pátek v na fotbalovém hřišti TJ Tršice, kdy si budou moci děti užít film Jak vycvičit draka 3, a to od 18:30. Ani dospělí nepřijdou zkrátka. Český film Teorie tygra s Jiřím Bartoškou v hlavní roli se bude promítat ve 20:30. Po celé tři dny, kdy budou hody probíhat, bude zajištěno občerstvení, takže ani hlad vás nezaskočí. Nebudou chybět ani hodové speciality.

SOBOTA

V sobotu ve dvě hodiny vypukne na fotbalovém hřišti rockové odpoledne se skupinami The Inversion, Krize identity a Dark Diamonds. Od sedmnácté hodiny pak proběhne benefiční koncert duchovní hudby v kostele Narození Panny Marie. Fotbalové hřiště pak od osmé hodiny večerní ožije hodovou zábavou se skupinou NEGATIV.

NEDĚLE

Neděle začne mší svatou v osm hodin ráno. O dvě hodiny později vypukne závod na kolečkových bruslích s názvem Tršické žabák. Děti si odpoledne užijí s hudbou a tancem, a to na dětské diskotéce s Vlasťou Macíkem nebo poté s kouzelníkem Šeklinem. Milovníci dechovky si přijdou na své od půl třetí, kdy vystoupí Věrovanka. Snad každého návštěvníka rozesměje stand up comedy Miloše Knora ve čtyři hodiny odpoledne. Hody pak zakončí o půl šesté koncert skupiny Queenmania, revivalu legendární britské kapely.

Autoři | PR text

Štítky Tršice, hody, zábava, kultura, akce

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.