neděle 26. ledna 2020 Zora

Přerovsko

Neznámý lapka okradl osmdesátiletou ženu o peněženku, vytáhl si ji z batohu

Seniorku okradl neznámý pachatel v pondělí 26. února krátce po pravém poledni pravděpodobně na ulici Kratochvílova v Přerově. Z batohu jí lupič vzal peněženku, kde našel 1300 korun a osobní doklady.

Čtyři jednotky hasičů vyjížděly k velkému požáru chatky, ta kompletně lehla popelem

Hasiči v pondělí 26. února vyjížděli k požáru mezi Věžkami a Bochoří na Přerovsku. Vzplála tam chatka o rozměrech 4x4 metry, plameny zaměstnaly čtyři jednotky hasičů.

Podle Zahradníčka budou další změny v jízdních řádech krajské dopravy zapracovány během března

Další větší úpravy jízdních řádů veřejné autobusové dopravy, které v Olomouckém kraji platí od 1. ledna a ihned sklidily kritiku cestujících i starostů, budou provedeny do poloviny března. Na jednání krajského zastupitelstva to dnes řekl...

Zloděj se vloupal do sklepa bytového domu, majiteli ukradl 38 litrů slivovice

Někdy v době od 20. do 23. února se vloupal neznámý pachatel do sklepní kóje paneláku v Přerově. Odnesl si z ní netradiční lup.

Hasiči likvidovali požár rodinného domu, jeho majitel se při hašení popálil na obličeji

Při požáru rodinného domku v Drahotuších na Přerovsku se popálil a nadýchal zplodin zhruba padesátiletý muž. Požár se rozšířil od palivového dřeva na chodbě domu. Majitel objektu se jej pokoušel uhasit před příjezdem hasičů, nakonec skončil v...

Mladík zaplatil přes internet víc než pětadvacet tisíc za počítač, který mu však nikdo neposlal

Devatenáctiletý mladík z Přerova byl oklamán při nákupu přes nejmenovaný internetový portál. Už během ledna letošního roku reagoval na nabídku prodeje počítače. Elektronickou poštou mu zahraniční inzerující poslal svoje osobní údaje a číslo účtu,...

VIDEO: Hasiči se potýkali s požárem linky na výrobu balíků slámy, škoda je milion korun

Před pátou hodinou ranní vyjížděli hasiči k požáru v Brodku u Přerova, kde měla začít hořet linka na výrobu balíku slámy v místním zemědělském družstvu. Podle informací na tísňovou linku měly začít hořet dva balíky přímo ve stroji.

Narazí Přerov v playoff na Jágra? Rozhodne sobotní zápas s Českými Budějovicemi

Přerovští hokejisté budou v playoff WSM ligy začínat na venkovním kluzišti, to je vzhledem ke středeční prohře Zubrů v Havířově jisté. Zatím však stále čekají na soupeře pro první kolo vyřazovací části. Tím může být buď Kladno nebo pražská Slavia.

Prostějovská nemocnice spouští online poradnu týkající se zdraví prsů

S otázkami týkajícími se onemocnění prsů a jejich vyšetření se mohou lidé se svými dotazy obracet na odborníky online. Nemocnice Prostějov, která je členem skupiny AGEL, spustila nově na svých webových stránkách online bezplatnou mamární poradnu,...

VIDEO: Policie hledá tuto ženu, může pomoci objasnit případ krádeže peněženky

Peněženku ukradl neznámý pachatel z uzavřené kabelky. Tu měla poškozená majitelka položenou na zemi u židle, na které seděla. V peněžence měla okradená žena osobní doklady a dva tisíce korun.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.