pátek 28. února 2020 Lumír

Přerovsko

Kradla s kamarádkami v obchodě. Pak tvrdila, že o tom neví

V sobotu řešila hlídka strážníků v Přerově krádež v obchodě. Mladá žena spolu s dalšími ženami kradla zboží ve vzájemné spolupráci. Po dopadení však dělala že nic neví.

FOTO: V Přerově proběhl Projektový den s Policií ČR

Policie ČR Olomouckého kraje ve spolupráci se Střediskem volného času Atlas a Bios ve dnech 20. a 21. 2. 2020 uspořádali pro přerovské studenty Projektový den s Policií ČR. Cílem bylo zajímavou a atraktivní policejní práci co nejvíce přiblížit...

Přerovský politik Dostál požadoval po zaměstnankyni orální sex. Nyní podal ve své kauze dovolání

Přerovský politik Marek Dostál, kterého loni v listopadu olomoucký krajský soud pravomocně potrestal za sexuální nátlak vůči zaměstnankyni, podal tento týden k Nejvyššímu soudu dovolání. Poukazuje v něm hlavně na to, že poškozená nebyla u...

Meteorologové opět varují před silným větrem. Udeří dnes a v neděli

Silný vítr opět zasáhne Česko. Nejvyšší rychlosti bude dosahovat na západě a jihu Čech, nárazy můžou dosáhnout rychlosti až devadesáti kilometrů v hodině. Na Olomoucku bude síla větru o dvacet kilometrů za hodinu nižší. Pro celou republiku platí...

Kraj zaplatí Dluhonicím kompenzaci za zvýšenou zátěž z budoucího provozu na D1

S budoucím provozem dálnice D1 je spojená také zvýšená zátěž pro Dluhonice. Přerov, Olomoucký kraj a Ministerstvo dopravy se proto domluvili, že Dluhonice dostanou kompenzaci ve výši sto třiceti dvou milionů korun.

Devatenáctiletý a patnáctiletý mladík vykradli v Hranicích drogerii

Dva mladíci v Hranicích se rozhodli v pondělí večer přijít bez placení k věcem z drogerie. Patnáctiletý mladík v prodejně ukradl čtyři kusy parfémů a značkové holící hlavice a pronesl je z obchodu pod bundou. Jeho devatenáctiletý komplic poté...

Muž ukradl kolo a ujížděl na něm před majitelem a poté i před strážníky

V úterý 18. února odpoledne kontaktoval hlídku během dopravně bezpečnostní akce muž, který uvedl, že jeho kamarád právě pronásleduje cizího muže, kterého přistihli u sklepních kójí v domě.

Policie žádá o pomoc řidičku a svědky nehody, která se stala 11. února v Přerově

Přerovští policisté žádají o pomoc při objasnění nehody, která se stala 11. února v Přerově v 17.45 v ulici Bří Hovůrkových u domu č. 2737/1 na přechodu pro chodce.

Policie chystá projektové dny pro studenty v Přerově

Policie ČR Olomouckého kraje ve spolupráci se Střediskem volného času Atlas a Bios ve dnech 20. a 21. 2. 2020 pořádá v Přerově pro studenty středních škol Projektový den s Policií ČR.

V Přerově se velkoobjemové kontejnery na odpad objeví až v květnu

Vzhledem k avizované rekonstrukci sběrného dvora v areálu Technických služeb města Přerova v ulici Na Hrázi dochází ke změně v přistavování velkoobjemových kontejnerů pro jarní úklid.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.