neděle 26. ledna 2020 Zora

Přerovsko

Předmostí letos končí s regenerací. Trvala šestnáct let, proinvestovalo se 120 milionů

Největší přerovské sídliště, které se nachází v místní části Předmostí, se i letos dočká vylepšení. Na podzim tu byla zahájena třináctá etapa regenerace, v rámci níž budou za 16 milionů korun vylepšeny ulice Teličkova, Tyršova a Kotkova. Přes...

AKTUÁLNĚ: V Lobodicích vzplál rodinný dům s autodílnou, hasiči vyhlásili druhý stupeň PP

K rozšíření na celý objekt došlo po zahoření a explozi výparů NL při práci v dílně. Hasiči evidují jedno zranění. K místu nešťastné události přiletěl i zdravotnický vrtulník. Podrobnější informace zatím nejsou známy.

Kde jsou v Přerově podle lidí místa, kterým je lepší se vyhnout? Zaznamenávat je bude nová pocitová mapa

Přerovská radnice se rozhodla zmapovat pocity obyvatel týkající se bezpečnosti ve městě v takzvané pocitové mapě. Lidé v mapě mohou vyznačit místa, kde se cítí v Přerově bezpečně či kam se naopak bojí chodit a proč. Dotazník město zveřejnilo dnes...

Opilý muž se nebezpečně blízko pohyboval kolem frekventované ulice v Přerově

Strážníci z Přerova museli zasahovat u případu muže, který se opilý pohyboval nebezpečně blízko u frekventované ulice v Přerově.

Dvaadvacet let a zákaz řízení. Policisté ho ale stejně chytili za volantem, dechovou zkoušku odmítl

Policisté v pondělí 6. ledna odpoledne zastavili vozidlo Škoda Fabia, kterou řídil dvaadvacetiletý řidič. Na to by nebylo nic špatného, pokud by ovšem neměl zákaz řízení motorových vozidel. Navrch odmítl dechovou zkoušku.

Řidič v mírném kopci nezajistil své BMW, auto se samovolně rozjelo a narazilo do rohu domu

V neděli 5. ledna ve večerních hodinách zaparkoval řidič své firemní BMW před jedním z panelových domů v Teplicích nad Bečvou. To se ale samovolně rozjelo a narazilo do rohu jednoho z domů.

Přerovská hlídka zadržela dva uprchlé mladíky z výchovného ústavu

V pátek v nočních hodinách strážníci prováděli kontrolu v okolí přerovského vlakového a autobusového nádraží. Krátce po dvaadvacáté hodině si hlídka všimla dvou mladíků v čekárně, kteří se snažili tvářit nenápadně.

V hotelu si přilepšil o desítky tisíc. Zloděj kradl bez násilného vloupání

V pátek nad ránem někdo kradl v jednom z přerovských hotelů, ze kterého si odnesl reprobednu a přepravky s lahvemi. Policie celkovou škodu vyčíslila na necelých 31 tisíc korun.

Hrad Helfštýn navštívily při novoročním výstupu tisíce lidí

V obležení turistů se dnes ocitl středověký hrad Helfštýn na Přerovsku, který se lidem otevřel při tradičním novoročním výstupu. Památku, která je jinak v zimě uzavřená, navštívil letos rekordní počet účastníků, celkem 4717, řekl kastelán Jan...

Paraglidista se u Milenova zapletl s padákem do stromů, vyprostit ho museli hasiči

Hasiči museli v pondělí po třetí hodině vyprošťovat u Milenova paraglidistu, který se s padákem zamotal ve stromech. Muž zůstal ve stromech uvězněn zhruba tři čtvrtě hodiny, z nehody však vyvázl bez zranění.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.