neděle 26. ledna 2020 Zora

Přerovsko

Strážníci na autobusové zastávce nalezli zfetovaného a podchlazeného mladíka

Strážníci z Přerova vyjížděli dnes ráno k jedné ze zastávek MHD, na které podle oznámení měl ležet nehybně muž. Na místě strážníci zjistili, že je pod vlivem návykových látek a silně podchlazený.

V Olomouci vychází nový magazín Olomouc - Akce Zábava, zdarma nabídne přehled z oblasti kultury i sportu

Olomoučané od ledna tohoto roku najdou na více jak stovce míst v Olomouci a okolí nový magazín Olomouc - Akce Zábava, který nabízí přehled toho nejdůležitějšího z oblasti kultury, sportu či společenských a vzdělávacích akcí.

V přerovské ubytovně hořelo. Bylo evakuováno čtrnáct osob včetně několika dětí

V neděli večer hořel v Přerově dům na ulici Kojetínská. Policie oknem evakuovala nejprve čtyři děti a poté tři dospělé. Další osoby evakuovali po příjezdu hasiči.

Chtěl řídit bez řidičáku a s více než dvěma a půl promile alkoholu. Nevyjel ani od domu na silnici

Přes dvě a půl promile alkoholu měl v sobě mladý muž, který v Lipníku nad Bečvou naboural při snaze vycouvat z místa mimo silnici. Při manévru narazil do obvodové zdi domu.

Zloděj se vloupal do restaurace a způsobil škodu téměř čtyři tisíce korun

V doposud přesně nezjištěné době se před Štědrým dnem vloupal do restaurace nedaleko centra Přerova neznámý zloděj. Po násilném vniknutí do objektu z něj ukradl láhve s alkoholem a několik předmětů.

Brány hradu Helfštýna se v lednu znovu otevřou, chystá se tradiční výstup

Brány středověkého hradu Helfštýna na Přerovsku se na začátku ledna znovu otevřou návštěvníkům. Stane se tak při tradičním novoročním výstupu, který se tentokrát odehraje v sobotu 4. ledna. Na hrad se lidé vydávají ze všech koutů regionu, památku...

V Přerově se opět sejdou otužilci z celé Moravy

Desítky otužilců z celé Moravy se chystají poslední den v roce do chladné řeky Bečvy v Přerově při tradiční otužilecké show. Akce, kterou obvykle sledují z břehů tisíce lidí, má nádech recese. Plavci se každoročně oblékají do pestrobarevných...

Opilý řidič v Přerově ujel od nehody. Policie ho zastavila v obci o kus dál

Jednačtyřicetiletý řidič v Přerově naboural do jiného vozidla před železničním přejezdem. Z místa nehody ujel, policie ho zastavila v Říkovicích.

Dopravu v Domaželicích omezil střet osobního auta s nákladním

Ve čtvrtek 19. prosince se v Domaželicích střetlo osobní auto s nákladním. Dechová zkouška u obou řidičů byla negativní. Hmotná škoda je podle policie vyčíslena na 150 tisíc korun.

AKTUALIZOVÁNO: Držení nebezpečného materiálu v přerovském bytě se nepotvrdilo

Šestnáct evakuovaných obyvatel v přerovské ulici Na Odpoledni se v pořádku vrátilo do svých domovů. Policie podezření z držení nebezpečného materiálu v jednom z bytů nepotvrdila. Případ se nadále vyšetřuje.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.