čtvrtek 23. ledna 2020 Zdeněk

Přerovsko

Zloděj se vloupal do restaurace a způsobil škodu téměř čtyři tisíce korun

V doposud přesně nezjištěné době se před Štědrým dnem vloupal do restaurace nedaleko centra Přerova neznámý zloděj. Po násilném vniknutí do objektu z něj ukradl láhve s alkoholem a několik předmětů.

Brány hradu Helfštýna se v lednu znovu otevřou, chystá se tradiční výstup

Brány středověkého hradu Helfštýna na Přerovsku se na začátku ledna znovu otevřou návštěvníkům. Stane se tak při tradičním novoročním výstupu, který se tentokrát odehraje v sobotu 4. ledna. Na hrad se lidé vydávají ze všech koutů regionu, památku...

V Přerově se opět sejdou otužilci z celé Moravy

Desítky otužilců z celé Moravy se chystají poslední den v roce do chladné řeky Bečvy v Přerově při tradiční otužilecké show. Akce, kterou obvykle sledují z břehů tisíce lidí, má nádech recese. Plavci se každoročně oblékají do pestrobarevných...

Opilý řidič v Přerově ujel od nehody. Policie ho zastavila v obci o kus dál

Jednačtyřicetiletý řidič v Přerově naboural do jiného vozidla před železničním přejezdem. Z místa nehody ujel, policie ho zastavila v Říkovicích.

Dopravu v Domaželicích omezil střet osobního auta s nákladním

Ve čtvrtek 19. prosince se v Domaželicích střetlo osobní auto s nákladním. Dechová zkouška u obou řidičů byla negativní. Hmotná škoda je podle policie vyčíslena na 150 tisíc korun.

AKTUALIZOVÁNO: Držení nebezpečného materiálu v přerovském bytě se nepotvrdilo

Šestnáct evakuovaných obyvatel v přerovské ulici Na Odpoledni se v pořádku vrátilo do svých domovů. Policie podezření z držení nebezpečného materiálu v jednom z bytů nepotvrdila. Případ se nadále vyšetřuje.

Přerovské vánoční trhy vyvrcholí diskotékou a ohňostrojem

Přerovské vánoční trhy na Masarykově náměstí mají za sebou celou řadu koncertů, tanečních vystoupení i školních besídek – a před sebou další program, který se stane zpestřením posledních dnů roku. Na návštěvníky čeká 24. prosince tradiční...

AKTUÁLNĚ: Hasiči v Přerově evakuovali ulici Na Odpoledni. Na místě je pyrotechnik

Přerovská ulice Na odpoledni musela být evakuována kvůli domovní prohlídce jednoho z bytů. Policie měla po předchozím prošetření podezření, že se v bytě nachází nebezpečný materiál.

Přerov má řešení dopravního kolapsu ve městě. Dopravu na křižovatkách bude řídit policie

Čerstvě otevřený úsek dálnice D1, která končí bez návaznosti u sjezdu do Přerova, přinesl do města očekávané dopravní komplikace. Auta, která sjedou z dálnice vytvoří dopravní zácpu. Situací se dnes přerovské představenstvo města, městské policie...

Policie již měsíc pátrá po patnáctileté Andree, která utekla z dětského domova

Policie již měsíc pátrá po patnáctileté Andree Parčiové z přerovského dětského domova, ze kterého 19. listopadu zmizela neznámo kam.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.