sobota 27. listopadu 2021 Xenie

Kamion v Přerově naboural šest aut. Řidiče přepadly náhlé zdravotní problémy

Šest zaparkovaných automobilů, dopravní značky nebo sloup veřejného osvětlení poškodil v Přerově kamion poté, co jeho řidiče přepadly náhlé zdravotním potíže. Celková škoda je přes 600 tisíc korun, třiapadesátiletý řidič skončil v nemocnici.

Nehoda se stala včera ráno. "Muž řídil kamion v ulici Komenského v Přerově a po projetí kruhového objezdu se u něho projevily zdravotní problémy a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde poškodil kovové sloupky, přenosné dopravní značení, najel na okrasný ostrůvek a za ostrůvkem narazil do sloupu veřejného osvětlení," popsala mluvčí přerovské policie Miluše Zajícová.

Poté kamion vyjel zpět na tř. 17. listopadu a přejel do protější strany silnice, kde ho zastavil až náraz do stromu. "Při jízdě postupně narazil do šesti zaparkovaných vozidel," potvrdila mluvčí.

Dechová zkouška vyloučila, že by řidič před jízdou pil alkohol. Sanitka ho převezla do nemocnice na vyšetření.

"V době vyšetřování nehody a vyprošťování havarovaného kamionu provoz v místě události řídili policisté," dodala mluvčí policie. Škoda je předběžně stanovena na necelých 610 000 korun. Nehodu policie dál vyšetřuje.

Řidič nezkrotil luxusní Mercedes. Škoda je téměř milion

Hrozivě vypadající nehoda dvoumístného Mercedesu skončila zraněním řidiče a vysokou škodou. Muž s autem vyjel mimo silnici, náraz do stromu odmrštil vůz zpět na cestu, kde poničené vozidlo zůstalo ležet na střeše.

Hodnocení článku je 66 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky nehoda, kamion, řidič, zdravotní problémy, škoda, Přerov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.