pátek 6. prosince 2019 Mikuláš

Prostějovsko

Usnul při jízdě na dálnici, probudil se až v příkopě

Včera ráno naboural sedmadvacetiletý řidič na dálnici D46 ve směru od Vyškova. Upadl do mikrospánku a ztratil kontrolu nad řízením. Porazil dva směrové sloupky u krajnice a probudil se, až když zajel do příkopu.

Zloděj v Hranicích ukradl z auta aktovku

Další případ vykradeného auta řeší policisté v Hranicích. Neznámý zloděj se vloupal do auta zaparkovaného u sportovního centra a ukradl tašku s klíči a elektronikou.

FOTO: Policie varuje před zloději u nákupních center

S blížícími se svátky se začíná zvyšovat počet lidí navštěvujících nákupní centra. S větší koncentrací lidí souvisí bohužel také vyšší aktivita různých zlodějů, kteří se rádi obohatí na úkor nakupujících shánějících vánoční dárky.

Žena přišla při nakupování o peněženku i s doklady. Policie radí, jak se krádežím vyvarovat

Žena při nákupu v jednom z prostějovských supermarketů přišla o peněženku, kterou měla v batohu na zádech.

Nákladní auto při jízdě ztratilo kolo

Ve středu 4. prosince se v katastru obce Polom stala dopravní nehoda, při níž řidiči nákladního vozidla upadlo za jízdy kolo.

V Prostějově začne fungovat seznam míst, kde nebude možné provozovat hazard

Prostějov bude od začátku příštího roku regulovat hazard ve městě jiným způsobem. Zastupitelé dnes schválili upravenou verzi vyhlášky, podle níž nebude možné hazardní hry provozovat například v okolí škol, na náměstí v centru Prostějova, v...

Do domu vnikl bez poškození dveří a odnesl si cizí měny

Během včerejška někdo vnikl do rodinného domu na Prostějovsku a ukradl bankovky v různých nominálních hodnotách a různých měnách. Zloděj podle policie způsobil škodu za 23 tisíc korun. Hrozí mu odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

Prostějov zakázal používat na některých místech ve městě zábavní pyrotechniku. Vyhláška začne platit ještě koncem roku

Prostějovské zastupitelstvo schválilo vyhlášku o zákazu používání zábavní pyrotechniky na některých náměstích v centru města, sídlištích i v několika parcích. Vyhláška začne platit ještě před koncem roku, který je ve znamení častého používání...

Ukradl rodičům platební kartu, teď mu hrozí vězení až na tři roky

Ve čtvrtek ráno kradl třicetiletý muž v domě svých rodičů na Prostějovsku. Odnesl si platební kartu svého otce. Z té vybral částku 20 tisíc korun, kterou použil pro své účely. 

Dvojice pila alkohol v centru Prostějova, teď jim hrozí pokuta až sto tisíc korun

Ve čtvrtek v centru Prostějova si policejní hlídka všimla dvojice pijící alkohol v zóně, kde je konzumace alkoholu na veřejnosti zakázána. Dvojice tím porušila vyhlášku a hrozí jim tak nemalá pokuta.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.