neděle 17. ledna 2021 Drahoslav

Šumpersko

Opilá řidička způsobila nehodu přímo před policejním vozem

Včera krátce před desátou hodinou večer překvapil policisty jedoucí po Temenické ulici v Šumperku nestandardní manévr řidičky, která jela před nimi. Ta totiž u prodejny Penny marketu přední částí vozidla najela na ochranný ostrůvek, o který si...

Hory čelí náporu lidí. Policie řeší komplikace v dopravě a apeluje na řidiče

Aktuální opatření proti šíření koronaviru zakazují provoz lyžařských vleků, lidé proto do hor zamířili se sáňkami nebo vyrazili na túry či běžky. To se týkalo i hor na Šumpersku a Jesenicku.

Neznámý řidič srazil na přechodu chlapce, z místa ujel. Policie hledá svědky

V pátek 8. ledna před osmou hodinou ráno měl neznámý řidič srazit jedenáctiletého chlapce na přechodu v Šumperku. A to v křižovatce ulic Lidické a Jeremenkovy. Řidič z místa nehody ujel a policisté po něm pátrají.

Nakažených přibývá. V šumperské nemocnici je situace vážná, pomůže i armáda

S rostoucím počtem hospitalizovaných pacientů nakažených novým koronavirem i vyšší nemocností zdravotnického personálu se opět potýkají nemocnice v Olomouckém kraji. Postupně rozšiřují lůžkové kapacity určené pro nemocné s covidem-19....

Nový betlém bude v Zábřeze stát až do Hromnic

Zábřeh má v historickém centru města, před zámkem, umístěný nový betlém. Vystavený bude až do Hromnic, tedy 2. února. Jeho autorem je zábřežský výtvarník a hudebník Tomáš Velzel.

Policie žádá o pomoc při pátrání po pohřešovaném muži z Mohelnicka

Kriminalisté se obrací na širokou veřejnost s žádostí o pomoc při pátrání po pohřešovaném osmatřicetiletém muži z Mohelnicka.

Agresivní pes agresivního majitele pokousal jiného psa i jeho paničku

Ve středu 16. prosince před druhou hodinou odpolední obdržela policie oznámení od záchranné služby, že sanitka vyjíždí do ulice Šumavské v Šumperku k ženě, pokousané psem.

Opilý řidič narazil do stromu, po chvíli od něj vycouval a naboural znovu

Jednapadesátiletý řidič nezvládl řízení a se svým vozem narazil do stromu. Auto pak odstavil v příkopu. Během nehody se nikdo nezranil. Muž je podezřelý z přečinu ohrožení pod vlivem alkoholu.

V Bohuslavicích na Šumpersku hořel dům. Hasiči z něj vytáhli popáleného muže

Rozsáhlý požár zachvátil ve čtvrtek ráno rodinný dům v Bohuslavicích na Šumpersku. S ohněm na místě bojovaly čtyři jednotky hasičů, z prostor domů vytáhli zraněného popáleného muže. Skončil v péči záchranné služby. Na místě hasiči stále zasahují,...

V sobotu večer řešila policie ze Zábřežska případ muže, který měl problémy se svou opilou manželkou. Policie musela na místo přijet dvakrát po sobě a druhý den znovu. Žena pod vlivem alkoholu vyhodila muži před dům jeho osobní věci a poté začala...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.