pátek 5. června 2020 Dobroslav

VIDEO: Žena přepadla elektro s airsoftovou pistolí. Odešla s nepořízenou

, aktualizováno 22. května 2020, 14:12

Mladá žena se ve středu 20. května dopoledne dopustila zvlášť závažného zločinu loupeže v jedné z prodejen elektra v Zábřehu. U pokladny vytáhla z kabelky airsoftovou pistoli a požadovala se peněz. Ty jí prodavač odmítl vydat a žena tak odešla z elektra s nepořízenou. I díky duchapřítomnosti prodavače ji policisté zadrželi o několik ulic dál.

„Od dveří se vypravila přímo k pokladně, kde se jí prodavač zeptal, s čím jí může pomoci. Místo dotazu na zboží vytáhla žena z kabelky airsoftovou pistoli a opakovaně si řekla o peníze. Ty jí prodavač ale odmítl vydat se zdůvodněním, že od pokladny nemá klíče a dále se ženě dostalo vysvětlení, že dokud si něco nekoupí a neprojde kasou, tak se pokladna neotevře. Po tomto zjištění žena schovala zbraň zpět do kabelky a z prodejny odešla,“ popsala zločin mladé ženy policejní mluvčí Jiřina Vybíhalová.

„To už ale měla v patách pracovníka prodejny, který monitoroval její další pohyb a velmi tak usnadnil práci přivolaným policistům, kteří ženu o několik ulic dál zadrželi. Když se policisté pídili po motivu jejího jednání, sdělila jim žena, že se chce nechat zavřít do vězení a vyřešit tak rodinné problémy,“ dodává.

V případě prokázání viny a odsouzení hrozí obviněné, která je stíhána na svobodě, podle trestního zákoníku až desetiletý trest odnětí svobody.

VIDEO:

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo4 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky přepadení, zábřeh, airsoft, policie, elektro

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.