pondělí 17. ledna 2022 Drahoslav

Konflikt pod Králickým Sněžníkem. Útočník zlomil hostovi restaurace prsty

Z restaurace na chirurgickou ambulanci putoval po útoku pětačtyřicetiletého muže jeden z hostů podniku ve Starém Městě na Šumpersku. Po ráně pěstí a šlápnutí na ruku ošetřili poraněného v Zábřehu, agresivním jednáním útočníka se zabývají policisté.

Pětačtyřicetiletý muž měl podle zjištění zábřežských policistů udeřit o patnáct let mladšího zákazníka restaurace ve Starém Městě pěstí do obličeje. Ten po ráně upadl na zem. „Poté mu měl útočník ještě nohou šlápnout na hřbet pravé ruky. Třicetiletý muž utrpěl mimo hematomu v obličeji i zlomeninu dvou prstů a skončil v chirurgické ambulanci nemocnice v Zábřehu,“ uvedl k pondělnímu násilí na severu kraje mluvčí Policie České republiky Libor Hejtman.

Policisté tak agresora podezírají z přečinů výtržnictví a ublížení na zdraví, za které mu hrozí trest odnětí svobody na šest měsíců až tři roky.

Prostějovští policisté dnes dopoledne oživovali prodavače ryb s infarktem. Zachránili mu život

Prostějovští policisté dnes dopoledne zachránili život třiapadesátiletému prodavači ryb, který zřejmě dostal infarkt. U obchodní zóny v Prostějově u výpadovky na Olomouc použili defibrilátor a prodejce se jim ještě před příjezdem záchranářů...

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Stanislav Heloňa

Štítky Krimi, napadení, ublížení na zdraví, bitka, Staré Město, Zábřeh, Šumperk, Policie ČR

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Zatím zde nejsou vloženy žádné komentáře.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.