středa 13. listopadu 2019 Tibor

Zprávy

FILMOVÉ PREMIÉRY: Drápy, které se zatnou hluboko do divákovi kůže. Do kin jde Logan: Wolverine

Komedie, animák, komiks... Premiere Cinemas tento týden nabízí tři premiéry - Muzzikanti, Balerína, Logan: Wolverine. Tak na co vyrazíte?

Malá inventura loňských nočních nehod. Podíl těch, kteří umírali za tmy, narostl

Téměř 3x vyšší riziko usmrcení je při noční nehodě za zhoršené viditelnosti než ve dne. Loni zemřelo o 115 osob méně než v roce 2015 – o 85 méně za dne, „jen“ o 30 méně za tmy. Za snížené viditelnosti uvádí statistiky také méně mrtvých chodců při...

Riegrovu ulici čekají dopravní omezení, bude se tam opravovat kanalizace

Od začátku měsíce března do jeho poloviny budou v Riegrově ulici v centru města platit dopravní omezení. Dotknou se jak parkování, tak i průjezdu ulicí.

Senátor Kantor k odvolání hejtmana: Zneužití voličů nabralo takové obrátky, jako už dlouho ne, říká

Senátor Lumír Kantor, který vystoupil i na pondělním zastupitelstvu, na kterém došlo k odvolání hejmana Košty a zvolení nového hejtmana, Ladislava Oklešťka, se později na svém Facebooku obsáhle k celému procesu vyjádřil.

Společnost IDS – Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s. nabírá nové pracovníky

Ryze česká společnost s více než 20ti lety zkušeností na trhu hledá do svého kolektivu nové spolupracovníky.

Tohle bude Rock´n´Roll, vy b**zny! Esko se otřese v základech, přijedou Rybičky 48

Pátek 3. března večer. V ten čas zažije olomoucký S-klub tu pravou dávku Rock´n´Rollu v té nejsurovější české podobě. Do Olomouce totiž přijedou Rybičky 48, a přivezou s sebou svoje největší hity a nové písničky.

AKTUÁLNĚ: Král je mrtev, ať žije král. Košta byl odvolán, novým hejtmanem je Okleštěk

Den D nastal. Na krajském zastupitelstvu se dnes jedná o odvolání hejtmana Košty a případné volbě nového hejtmana. Horkým kandidátem na je Ladislav Okleštěk.

A Oscara získává La La Land! Vlastně Moonlight... Předávání „ozdobila“ nevídaná chyba

Akademie znovu rozdala sošky. Nejočekávanější večer filmových nadšenců byl letos nejenom plný zábavy, ale také narážek na prezidenta Trumpa a jednoho drobného faux-pas. Jako nejlepší film byl nejprve vyhlášen La La Land, který během ceremoniálu...

Bude dnes Košta odvolán? Zastupitelé zasedají od desáté dopolední

Zastupitelstvo Olomouckého kraje dnes projedná návrh krajské rady na odvolání hejtmana Oto Košty (ANO), kterého by měl v čele úřadu nahradit krajský předseda ANO, poslanec Ladislav Okleštěk.

Hejtmana Koštu nepustili na sněm ANO, mohl jít pouze do sekce pro veřejnost

Vypadá to, že setrvání Oto Košty ve funkci hejtmana bude mít jepičí život – už v pondělí se ho chystají zastupitelé na zasedání odvolat. Další ránu dnes Koštovi uštědřili přímo na zasedání strany ANO, když ho nepustili dovnitř coby hosta, ale jen...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.