pátek 22. listopadu 2019 Cecílie

Zprávy

Pivovary na Velikonoce opět odmění zodpovědné řidiče v rámci projektu „Řídím, piju nealko pivo“

Každoroční dopravně bezpečnostní akce se i během letošního velikonočního víkendu zaměří na prevenci v oblasti dodržování zákazu požívání alkoholu za volantem. Už šestým rokem budou zodpovědní řidiči na vybraných stanovištích odměněni...

Galerie Šantovka rozdává auta. Já už tipovala, co Vy?

Galerie Šantovka rozdává auta Škoda Fabia! Pět už jich je pryč, ale to poslední je ještě stále volné. Takže ještě stále mám já, nebo kdokoliv jiný, šanci si ulehčit život a mít v garáži nové auto.

Politická korida: Co s dvoumiliardovým dluhem města Olomouce? Podívejte se na názory zastupitelů

Do třetí politické koridy položila redakce Olomoucké Drbny zastupitelům otázku vskutku ožehavou – týká se zadluženosti města, které má v současné době více než dvoumiliardový dluh. Jak vnímají tento fakt zástupci jednotlivých zastupitelských klubů?

U Nemilan došlo ke smrtelné dopravní nehodě, řidič s osobním autem narazil do stojícího náklaďáku

V pátek kolem jedné hodiny po poledni došlo na R35 na 274 kilometru k vážné dopravní nehodě, při které zemřel řidič osobního vozu.

Dneškem začínají Velikonoční slavnosti na Horním náměstí

Dnešním dnem v Olomouci začínají Velikonoční slavnosti 2016. Během jedenácti dnů se na Horním náměstí odehraje velké množství koncertů, soutěží, divadelních představení a také bohatého programu pro děti.

Olomouc se připojí k Hodině Země, centrum města se dnes ponoří do tmy

Olomouc se připojí k celosvětové akci s názvem Hodina Země, která má za úkol upozornit na význam šetření energie a ochrany klimatu. Památky zhasnou na Horním a Dolním náměstí.

RECENZE: Saulův syn – když jediné, co potřebujete k životu, není přežít, ale udělat správnou věc

Snímek Saulův Syn je pro někoho jen „dalším“ filmem o holocaustu. Ve skutečnosti je však zatím nejpůsobivějším a nejrealističtějším počinem na toto téma. O jeho kvalitě se poprvé přesvědčili porotci v Cannes, kde získal Grand Prix, a zatím...

Kauza „Čapí hnízdo“ ukazuje na slabé místo evropských dotací

Řada lidí má na Evropskou unii pozitivní názor právě kvůli nim – ty magické evropské dotace, strukturální fondy, granty a projektové výzvy... Miliardy eur peněz „zadarmo“, které tečou do naší chudičké země a činí nás šťastnějšími. To všechno...

Město má v plánu obnovit a zkrášlit další hřiště a sportoviště v Olomouci

Čtyři olomoucká hřiště čeká v příštím roce rekonstrukce. V Neředíně přibude venkovní posilovna, obnovou také projde street workout sportoviště v Čechových sadech. Na své si však přijdou i malé děti.

V roce 2015 ukradli zloději 7210 kol. Jak o něj nepřijít?

Zloději ukradli v České republice 7210 kol za rok 2015. Situace se zhoršuje vždy s příchodem jara a v létě, kdy lidé na kolech vyjíždějí nejčastěji. Jenže je také nechávají bez dozoru nebo nedostatečně zabezpečené. Jak krádeži kola předejít?...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.