pátek 13. prosince 2019 Lucie

Zprávy

Hněv, něha i humor. Kino Metropol v úterý uvede oceňovaný film James White

Americká produkční společnost Borderline films, založená v roce 2003 absolventy New Yorské Tisch film school, se již etablovala na poli nezávislého filmu artově laděnými snímky, které hledají inspiraci u takových klasiků jako Michaela Hanekeho...

Policisté při Ecce Homo Šternberk nezaháleli, posílili bezpečnostní opatření

O tomto víkendu proběhlo ve Šternberku Mistrovství Evropy v závodech automobilů do vrchu. V jeho rámci dohlíželi policisté na veřejný pořádek a BESIP.

Z nabouraného kamionu utekla prasata, dálnice D1 je ve směru na Kroměříž uzavřena

V současné době (kolem 11 hodiny dopolení) je dálnice D1 ve směru na Kroměříž uzavřena z důvodu dopravní nehody kamionu, který převážel živá prasata.

Zombie se vrací do kin, Premiere Cinemas chystá obnovenou premiéru Noci oživlých mrtvol

Distribuční společnost Pannonia Entertainment začátkem června uvedla do českých kin klasický zombie horor Noc oživlých mrtvol z roku 1968. Příští týden budou mít možnost film vidět i olomoučtí filmoví fanoušci.

Devatenáctiletý mladík nezvládl řízení, dostal smyk a narazil do domu

Včera v podvečer vjel mladík nepřiměřenou rychlostí do zatáčky a dostal smyk, který nezvládl. Dechová zkouška u něj byla negativní.

Muž spadl ze žebříku při likvidaci roje včel, nyní leží v olomoucké nemocnici se zraněním hlavy

Dnes se v dopoledních hodinách zranil muž pádem ze žebříku, když se snažil zlikvidovat roj včel. V posledních deseti dnech se jedná už o třetí případ pádu z výšky, který řešili zdravotníci v Olomouckém kraji.

Rodiče dětí s rakovinou jsou ve finanční tísni, až 80 procent rodin potřebuje pomoc

Dobrý anděl v nedávné době realizoval studii, při které zjistil alarmující výsledky. Rodiče dětí, kteří začínají svůj boj s rakovinou, postihne pokles příjmů a nárůst jednotlivých výdajů spojených s léčbou. Následkem toho je až 80 % samoživitelů...

KOMENTÁŘ: V Muhammadu Alim odešel největší boxer historie, ale i kontroverzní osobnost

Jeden z nejslavnějších boxerů všech dob Muhammad Ali zemřel v pátek večer v arizonské nemocnici. Odchází legenda, která nedosáhla na mety nejvyšší jen ve svém odvětví, ale její příběh přesahuje hranice sportu a inspiruje životy milionů lidí.

RECENZE:  Želvy ninja 2 nejsou pro děti ani pro dospělé, zvítězí nostalgie

Druhý film o puberťácích s želvím krunýřem tak trochu napravuje nepovedený snímek z roku 2014. Je zde více příběhu a popracovanějších akčních scén. Překonat seriál se hranému zpracování ani tak nejspíš nikdy nepodaří.

Odložené děti dostanou v olomoucké porodnici kufřík, obsahuje vzpomínky na jejich první dny

Děti, kterých se jejich biologičtí rodiče ihned po narození vzdají, míří z porodnice do přechodné pěstounské péče nebo kojeneckých ústavů, než se pro ně najde náhradní rodina. Fakultní nemocnice Olomouc se dnes jako třetí v České republice a...

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.