úterý 19. listopadu 2019 Alžběta

Doprava

Kvůli silnému větru spadl strom na auto

Ve čtvrtek 18. ledna v podvečer se řidič otáčel se svým osobním autem u jednoho z rodinných domů. Kvůli prudkému poryvu větru v tom okamžiku spadl jeden ze stromů přímo na vůz a způsobil na něm škodu.

VIDEO: Hasiči v noci odstraňovali následky silného větru a vydatného sněžení

Hasiči Olomouckého kraje měli velmi napilno během čtvrtečních odpoledních a pátečních ranních hodin. Mají za sebou osmnáct výjezdů k dopravním nehodám nebo k technickým pomocím v podobě odstraňování spadených stromů.

Rozbředlý sníh dělá paseku i na hlavních silnicích, jezděte opatrně

Silnice na Šumpersku a Jesenicku stále pokrývá rozbředlý sníh. Sněhová břečka může být nejen na vedlejších cestách, ale i na hlavních tazích. Zvýšená opatrnost je proto na místě. Ostatní silnice v Olomouckém kraji jsou již většinou holé a mokré....

Řidiči náklaďáku se z návěsu uvolnil při jízdě kus ledu, který zasáhl protijedoucí auto do předního skla

Ve středu 17. ledna v dopoledních hodinách došlo na cestě u obce Horní Moštěnice k dopravní nehodě, při níž zasáhl kus ledu, který se uvolnil z návěsu nákladního auta, čelní sklo protijedoucího osobního auta.

Pětašedesátiletá řidička jela příliš rychle, dostala smyk a otočila auto na střechu

Řidička podle policie nepřizpůsobila svou jízdu tomu, že silnice byla pod vrstvou sněhu. Při průjezdu zatáčkou dostala smyk a převrátila auto na střechu.

Řidiče dodávky oslnily sluneční paprsky, narazil do zaparkovaného náklaďáku

K nehodě došlo v Olomouci v Hamerské ulici 17. ledna po třetí hodině odpolední. Šestatřicetiletý řidič jel dodávkou od ulice Lipenské směrem k Přerovské. Oslnily ho sluneční paprsky a dodávkou narazil do dalšího nákladního auta, které tam předtím...

Ná dálnici D35 skončilo vyšetřování nálezu mrtvého těla, kolem třetí by měl být obnoven provoz

Kolem třetí hodiny bude znovu spuštěn provoz na dálnici D35 ve směru na Olomouc. Ráno tam řidič přejel ležící lidské tělo.

Řidička přehlédla muže na přechodu, ten skončil v nemocnici

Nehoda se stala v pondělí 16. ledna kolem šesté ráno, kdy šestačtyřicetiletá řidička osobáku narazila bokem svého auta do devětadvacetiletého muže, který přecházel přes přechod pro chodce.

Řidič si myslel, že na dálnici D35 narazil do těla zvířete, byl to ale člověk. Trasa od Ostravy na Olomouc je uzavřena

Dnes po páté hodině ranní oznámil řidič z dálnice D35, že narazil do mrtvého zvířete. Jednalo se však o lidské tělo.

Opilý řidič v Olomouci se chtěl vyhnout střetu s autobusem, místo toho srazil ženu na chodníku

Souhra mnoha okolností vedla k tomu, že řidič osobního auta srazil ženu na chodníku ve Schweitzerově ulici v Olomouci. Nehoda se stala v pondělí 15. ledna kolem půl dvanácté dopoledne.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.