úterý 12. listopadu 2019 Benedikt

Doprava

Vlak v Olomouci srazil a usmrtil člověka. Tragédii vyšetřuje policie

Na hlavním železničním koridoru mezi Olomoucí a Štěpánovem včera odpoledne osobní vlak srazil a usmrtil člověka. Řekl to mluvčí Drážní inspekce Martin Drápal. Kvůli nehodě byl na trati přerušený provoz vlaků a cestující vozily autobusy. Krátce...

Prostějov jedná o dalších financích na cyklostezku v Okružní ulici

Zastupitelé budou na svém jednání, mimo jiné, rozhodovat o dalších financích pro stavbu cyklostezky v Okružní ulici. Rada města Prostějova k tomu vydala kladné doporučení.

Policie žádá o pomoc s vyšetřováním dopravní nehody

V neděli 15. září okolo půl dvanácté došlo k dopravní nehodě tří osobních aut u vjezdu na hřbitov mezi obcemi Dubicko a Hrabová. Při nehodě došlo ke zranění osob. Policie žádá všechny případné svědky, kteří se v této době v okolí pohybovali, aby...

VIDEO: Tramvaje a autobusy  v Olomouci budou mít knír

Již druhým rokem se dopravní podniky připojí k podpoře projektu Movember a v ulicích budou po celý listopad opět k vidění kníry na čelech autobusů, trolejbusů nebo tramvají. Šířit osvětu ale budou dopravní podniky i prostřednictvím dalších...

Žena nemohla vyjet z parkoviště. Neohleduplný řidič zaparkoval příliš blízko

Ve středu 30. října dostala policie oznámení od řidičky Volkswagenu, které znemožnilo odjet auto parkující před jejím vozem.

VIDEO: Zfetovaný motorkář srazil policistku, která ho chtěla zastavil. Odsedí si dva a půl roku

Šumperský soud dnes uložil řidiči motocyklu Lukáši Pulkertovi za sražení policistky v Mohelnici 2,5 roku vězení. Policistka ho zastavovala kvůli téměř dvojnásobnému překročení rychlosti. Jel pod vlivem drog, bez řidičského průkazu a na...

Policie hledá svědky nehody, při které se střetla tři osobní auta

Policie v těchto dnech pátrá po svědcích nehody, ke které došlo 15. září tohoto roku u hřbitova v obci Hrabová na Šumpersku.

Seniorka na kole vjela na přechod přímo pod kola projíždějícího auta

Včera krátce před polednem vjela seniorka na kole na přechod pro chodce v ulici Velká Dlážka v Přerově. Na přechodu cyklistku srazil řidič v osobním autě Kia, který jel od Polní ulice.

Šestina zimních pneumatik v testu jízdy na sněhu a ledu propadla

S blížící se zimou organizace dTest připravila ve spolupráci s německou firmou ADAC test třiceti modelů zimních pneumatik. Výsledky přitom nebyly vždy potěšující - téměř šestina testovaných modelů v testu propadla.

Káně narazilo do vlaku a uvízlo v horním světlometu, střet naštěstí přežilo

V úterý ráno byla jednotka přerovských hasičů ze Správy železniční dopravní cesty povolána k vyproštění káněte, které při střetu s lokomotivou uvízlo v horním světlometu. Po šetrném vytáhnutí bylo káně převezeno na ornitologickou stanici v Přerově.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.