úterý 2. června 2020 Jarmil

Řidič si nevšiml blížící se motorky a vjel do křižovatky

Včera odpoledne v Bělotíně si řidič osobního auta nevšiml blížící se motorky, vjel do křižovatky a střetu s ní už nestihl zabránit. Motorkáře, který se při nehodě zranil, musela do nemocnice převézt sanitka.

V úterý 7. dubna v odpoledních hodinách se v obci Bělotín srazilo osobní auto s motocyklistou. „Řidič vozidla VW Transporter jel po vedlejší silnici ve směru od obce Hynčice na Bělotín. Po příjezdu na křižovatku zastavil, rozhlédl se a protože si nevšiml žádného vozidla ani jiného dopravního prostředku, vjel do křižovatky. Vzápětí zaregistroval, že se k němu z levé strany přibližuje motocyklista, který jel ve směru od Bělotína na Odry.  Na danou situaci již nestihl rychle zareagovat a došlo ke kontaktu vozidla s motorkou značky Suzuki,“ říká k dopravní nehodě policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Nehoda, při které se ani u jednoho z řidičů nepotvrdilo požití alkoholu, je nadále v šetření policistů. Zraněného motorkáře z místa neštěstí odvezla sanitka do Fakultní nemocnice Olomouc, odkud byl po ošetření propuštěn do domácího léčení.  Způsobená škoda je předběžně vyčíslena na 40 tisíc korun.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Autoři | Foto PČR

Štítky nehoda, motorka, zranění, FNOL, Bělotín, Přerov

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.