neděle 16. ledna 2022 Ctirad

Mladík nepřežil u Dlouhé Loučky náraz do stromu. Při předjíždění dostal smyk

Třiadvacetiletý řidič Golfu nepřežil včera večer u Dlouhé Loučky na Olomoucku náraz do stromu poté, co při předjíždění dostal smyk a automobil vyletěl ze silnice. Podle policie jel příliš rychle, lékaři mu již nedokázali pomoci. Policie nehodu dál vyšetřuje.

Tragické nehoda se stala na Uničovsku ve čtvrtek krátce po půl osmé večer mezi obcemi Haukovice a Dlouhá Loučka.

"Podle prvotních informací nepřizpůsobil třiadvacetiletý řidič vozidla VW Golf při předjíždění rychlost jízdy dopravně technickému stavu vozovky, v důsledku čehož se dostal do smyku. Mladík skončil s automobilem mimo vozovku, kde bočně narazil do vzrostlého stromu," popsala mluvčí policie Petra Vaňharová.

Při nehodě mladý řidič utrpěl vážná zranění, lékaři mu již nedokázali pomoci a řidič na místě zemřel. Škoda je 70 tisíc korun. "Dopravní nehodou se policisté nadále zabývají," dodala mluvčí policie.

V Olomouckém kraji je to letos již druhá smrtelná nehoda. Minulý týden v sobotu při srážce dvou osobních aut u Mohelnice na Šumpersku zemřel jeden z řidičů.

Cizinec ve fabii přejel u Mohelnice do protisměru, po čelním střetu na místě zemřel

K první letošní tragické nehodě v kraji vyjížděly složky integrovaného záchranného systému v sobotu k Mohelnici. Při bouračce zemřel šedesátiletý řidič fabie, který z dosud nezjištěných příčin přejel do protisměru a čelně se srazil s...

Ohodnoť článek

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky nehoda, smrt, mladík, řidič, předjíždění, smyk, náraz, strom, policie, Dlouhá Loučka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.