pondělí 15. srpna 2022 Hana

Osmnáctiletou dívku srazilo na přechodu v Jeseníku auto. Měla sluchátka na uších

Osmnáctiletou dívku srazil na přechodu v Jeseníku automobil. Jeho řidička sice začala prudce brzdit, střetu však nedokázala zabránit, protože dívka se nerozhlédla a na přechod vešla těsně před autem. Policie zjistila, že dívka, která skončila v nemocnici, měla zřejmě na uších sluchátka.

Opilá řidička převrátila auto na střechu a málem skončila v Bečvě. Nehodu si nepamatovala

Před čtvrtou hodinou ranní vyrazila o víkendu na Přerovsku na cestu opilá čtyřicetiletá řidička. U Černotína havarovala, u opravovaného mostu auto obrátila na střechu a málem skončila v Bečvě. Nadýchala dvě a půl promile a nehodu si vůbec...

Nehoda se stala koncem minulého týdne dopoledne na přechodu pro chodce v ulici Smetanově v Jeseníku.

"Osmnáctiletá dívka měla jít po chodníku. Před vstupem na přechod pro chodce se řádně nerozhlédla a vstoupila do vozovky bezprostředně před blížícím se vozidlem Renault Megane. Jeho řidička na situaci zareagovala intenzivním brzděním, ale střetu s chodkyní již nezabránila," popsala mluvčí policie Marie Šafářová.

Dívka skončila se zraněním na ošetření v jesenické nemocnice, alkohol u řidičky automobilu a také u dívky vyloučily dechové zkoušky. Škoda je kolem 40 tisíc korun.

"Během prošetřování nehody policisté zjistili, že dívka měla při chůzi zřejmě na uších sluchátka, a proto si nevšimla přijíždějícího auta. Okolnosti nehody a míra zavinění jsou předmětem dalšího šetřením," dodala mluvčí policie.

Hodnocení článku je 98 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky nehoda, přechod pro chodce, dívka, sluchátka, automobil, srážka, policie, Jeseník

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.