pátek 9. prosince 2022 Vratislav

Na přechodu v Hranicích auto srazilo dvě dívky. Policie hledá řidiče a svědky

Policie pátrá po řidiči, který na přechodu pro chodce v Hranicích na Přerovsku srazil dvě dívky. Muž sice zastavil a dívkám nabídl pomoc, poté však odjel. Dívky s lehkými zraněními nakonec museli ošetřit lékaři v nemocnici. Policie hledá vozidlo Chevrolet Aveo stříbrné barvy, které tudy projíždělo.

Policie pátrá po řidiči, který se na přejezdu ve Velké Bystřici srazil s vlakem, ale pak ujel

Policie pátrá po řidiči, který minulou sobotu kolem poledne vjel na přejezd ve Velké Bystřici na Olomoucku a srazil se s osobním vlakem. Souprava poškodila pouze zadní část vozu a řidič z místa ujel. Zraněn nebyl nikdo, vlaky asi tři hodiny stály.

Nehoda se stala minulé úterý 20. září v 11:25 hodin v ulici Družstevní v Hranicích. "Doposud neustanovený řidič jel po uvedené ulici ve směru na ulici Tř. 1. máje a nedal při jízdě přednost dívkám, které přecházely přes přechod pro chodce ve směru od centra města. Došlo ke střetu chodkyň s přední částí vozidla a jejich pádu na vozovku," popsala mluví policie Miluše Zajícová.

Řidič zastavil a pomohl dívkám vstát. Ptal se jich, zda nejsou zraněné, a nabídl jim, že je odveze domů. To obě dívky odmítly, protože s cizím mužem nikam nechtěly jezdit. Řidič poté odjel. Po příchodu domů si ovšem dívky začaly stěžovat na bolesti nohou a rodiče je převezli na vyšetření do nemocnice, kde jim lékaři ošetřili lehká zranění.

Podle svědků v dané době místem projíždělo vozidlo Chevrolet Aveo stříbrné barvy.

"Vzhledem k okolnostem nehody žádáme svědky, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí ke zjištění totožnosti řidiče a dohledání vozidla značky Chevrolet Aveo, a žádáme i samotného řidiče vozidla, který měl účast na uvedené dopravní nehodě, aby nás kontaktovali na bezplatné lince 158 nebo na telefonu 974 778 251," vyzvala mluvčí policie.

Hodnocení článku je 60 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Policie ČR

Štítky nehoda, přechod, srážka, dívky, automobil, pátrání, svědci, řidič, policie, Hranice

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.