pátek 5. června 2020 Dobroslav

Kultura

Partner sekce

Premiere Cinemas Olomouc

Premiere Cinemas Olomouc

Nejmodernější multikino na Moravě

Divadlo Tramtarie nabízí předposlední reprízy oblíbených inscenací

Oblíbená inscenace Divadla Tramtarie Romance pro křídlovku i kontroverzní Europeana mají nakročeno ke svým derniérám. Během dubna uvede divadlo jejich předposlední reprízy. Derniéra, tedy úplně poslední uvedené, je pak čeká v květnu a červnu.

Olomouc zažije vášnivý večer v podání karibské hudby a brazilských tanečníků

Už sedmý ročník akce Urbano Latino Festival přijede do Olomouce 27. 5. 2016. Těšit se můžete na žhavou hudbu, temperamentní taneční rytmy, svůdné pohyby a vyzývavé šaty.

Přípravy na Garden Food Festival vrcholí, můžete se těšit na netradiční speciality a známé kuchaře

Zhruba za měsíc vypukne další ročník festivalu dobrého jídla a pití. Garden Food Festival naváže na svůj první ročník v Olomouci a připraví pro své návštěvníky spoustu zajímavých specialit.

Kostely a kaple v Olomouci si návštěvníci opět mohou prohlédnout i s průvodcem

Obyvatelé i návštěvníci města Olomouce mohou od 21. dubna využívat znovu oblíbené průvodcovské služby v olomouckých kostelech.

Majáles nabídne 160 bodů v programu a hlásí návrat ke kořenům

Několikadenní studentské veselí, které zachvátí Olomouc v prvním květnovém týdnu, tentokrát vrátí své návštěvníky zpět do školních lavic.

Olomouc zažije první tvarůžkový festival, návštěvníky čekají zajímavé recepty a pestrý program

První ročník tvarůžkového festivalu zažije město Olomouc už 16. dubna na Horním náměstí. Návštěvníci se mohou těšit na tvarůžkové speciality, regionální pivovary a to vše v doprovodu s hanáckými hudebníky.

DO KINA: Premiere Cinemas oživí na plátně další klasiku, po Kmotrovi přichází i kultovní Predátor

Kina Premiere Cinemas v rámci cyklu Premiere Extra lze shlédnout obnovené premiéry filmových klasik, jako je třeba Kmotr, Pulp Fiction nebo třeba aktuálně právě Predátor, kterého bude olomoucké Premiere Cinemas dávat v úterý 12. 4.

Nově zrekonstruované rozárium se dnes otevírá pro veřejnost

Od 1. dubna se otevírá v Olomouci nové rozárium a zahajuje se tak návštěvnická sezóna, společně také s městskými parky. Do nově zrekonstruovaného rozária můžete přijít na piknik, zahrát si pétangue a nebo jen tak strávit příjemný den.

V sobotu se poprvé otevře pro veřejnost zámek v Čechách pod Kosířem

Turisté budou mít už tuto sobotu 2. dubna 2016 možnost navštívit zámek, který vlastní Olomoucký kraj od roku 2008 a do oprav investoval téměř 75 milionů korun.

FOTOGALERIE: V Denisově ulici vznikla jedinečná zrcadlová stěna, láká na letošní AFO

Plakát, nebo zrcadlo? Nebo to také může být třeba metalický povrch mimozemského korábu, co vy na to? Každopádně, grafika letošního ročníku AFO (Academia Film Olomouc) nenechá nikoho na pochybách, že letošní AFO bude stát za to.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.