středa 19. února 2020 Patrik

Kultura

Odpolední casting Look Bella v Šantovce dá prostor začínajícím modelkám

Dvanáctý ročník prestižní soutěže krásy Look Bella je již v plném proudu, a na nedělní odpoledne se chystá casting právě v Olomouci. Pro všechny ty, kteří chtějí rozjet svou kariéru modelky, je casting v Šantovce ideální možností, jak si svůj sen...

Stašová s Dlouhým rozesmáli Šternberk, rýpli si i do kauzy Rozbořil

Včerejším večerem vrcholil slavnostní program nově zrekonstruovaného Kulturního domu ve Šternberku, diváci mohli zhlédnout divadelní představení Vím, že víš, že vím, kterému vévodí dvě špičková herecká esa - Simona Stašová a Michal Dlouhý.

Olomoucká premiéra filmu Gravitation nabídne příběhy sportovců popírající zemskou přitažlivost

Freeride motocross, BMX, street workout, freerunning, parašutismus, stunt riding, snow, skate, wakeboarding – převážně nová sportovní odvětví, která si však rychle získávají na oblibě a navíc se v nich Čechům pořádně daří. Právě spojení sportů...

Tip na páteční večer: Ballantine's Brasil Week v Buddy's clubu

Studenti a všichni, kdo v páteční večer ještě nemáte jasný program! Olomoucká Drbna má pro vás tip, jak ho ideálně strávit a protančit se až do soboty.

Pojmenujte olomoucký vánoční strom, nejlepší název bude oceněn cenou od primátora

Stromovous, Světluška, Radovánek, Jiskřička, Jehlička, Mašlička a Rolnička, Snílek a Lucinka – jména, kterými se pyšnily v minulých letech vánoční stromy na olomouckém Horním náměstí. Letos je opět potřeba vánoční strom pojmenovat. Nejlepší jméno...

Premiere Cinemas zve na filmovou noc, nabídne Marťana, Jurský svět i Everest

V pátek 16. října můžete zažít jedinečný filmový maraton, který si pro návštěvníky připravilo olomoucké multikino Premiere Cinemas. V jednu noc tak budete moci zažít na velkých plátnech filmy jako Jurský svět, Marťan, Everest nebo například...

Olomoucká městská knihovna má důvod slavit, je nejlepší v Česku

V Česku se od pondělí koná již devatenáctý ročník Týdne knihoven, který končí v neděli a nabízí po knihovnách po celém Česku unikátní program pro jejich návštěvníky.

Tip na páteční večer: Ukaž svoje tetování na Sailor Jerry Week a máš pití zdarma!

Pojďme ještě jednou zavzpomínat na léto na akci Sailor Jerry Week v olomouckém klubu Buddy's. Pamatujte, kdo ukáže tetování, má prvního panáka zdarma!

Anketa: Vyberte sedm divů Olomouckého kraje

pátek, 2. října 2015, 11:42Kultura

Anketa: Vyberte sedm divů Olomouckého kraje

Včera začalo hlasování v třetím ročníku ankety 7 divů Olomouckého kraje. Občané v ní vybírají z 21 nominovaných zajímavostí. Nejstaršího a nejmladšího adepta na titul Největší div Olomouckého kraje přitom dělí tří tisíc let.

Recenze: Marťan Matt Damon se snaží nakopat Marsu zadek. Povedlo se mu to?

Marťan není jen další vesmírnou akční podívanou, těšte se na nášup smutných i veselých emocí. Trosečník na Marsu vás nenechá vydechnout a budete chtít, aby se přece jen dostal zpátky na Zemi.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.