pondělí 9. prosince 2019 Vratislav

PROGRAM: Podívejte se na program letošních vánočních trhů. Stromeček se rozsvítí 22. listopadu

Vánoční trhy v centru Olomouce letos začnou 22. listopadu, kdy se také rozsvítí slavnostně vánoční stromeček. Program vánočních trhů se bude ještě mírně měnit a doplňovat, informace níže ještě mohou být změněny organizátory.

22. 11. PÁTEK / ZAHÁJENÍ VÁNOČNÍHO JARMARKU
14:00 Ježíškův poštovní úřad u vánočního stromu otevírá
17:00 Rock and Roll Band Marcela Woodmana
17:45 Vyhlášení vítěze soutěže SmOl „Pojmenujte vánoční strom“ za účasti primátora města
18:00 Slavnostní rozsvícení vánočního stromu
18:05 hudební skupina 05 Radeček

23. 11. SOBOTA DIVADELNÍ VÍKEND PRO DĚTI
13:00 Divadlo Tramtárie – O Pračlovíčkovi
15:00 Železný Zekon – silácké, magické a humorné kousky
17:00 Divadlo Tramtárie – Terezka a kouzelné autíčko

24. 11. NEDĚLE
13:00 Divadlo NAVĚTVI – Hlídali jsme Ježíška
18:00 hudební skupina Penzistor

25. 11. PONDĚLÍ
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

26. 11. ÚTERÝ
16:00 Orchestr mladých Olomouckého kraje

27. 11. STŘEDA
16:30 Hudební institut Olomouc
18:30 YO YO Band

28.11. ČTVRTEK
16:30 hudební skupina Poutnící
18:30 Bohouš Josef

29.11. PÁTEK
16:30 hudební skupina Bluesberg
18:30 hudební skupina Nezmaři

30.11. SOBOTA DIVADELNÍ VÍKEND PRO DĚTI
15:00 Mladá krev – orchestr ZUŠ Žerotín
18:00 Jazzové koledy Bigband Žerotín + Hudební institut

1.12. NEDĚLE 1. ADVENTNÍ NEDĚLE (ŽELEZNÁ)
13:00 divadlo eMILLIon – Nad Betlémem svítí hvězda
14:00 divadlo eMILLIon – Andělé na chůdách
15:00 divadlo eMILLIon – Andělé na chůdách
16:00 divadlo eMILLIon – Nad Betlémem svítí hvězda
17:00 hudební skupina Bombarďák – koncert pro děti plný divokých písn a tanečků

2.12. PONDĚLÍ
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

3.12. ÚTERÝ
17:00 olomoucký pěvecký sbor MusicBoDo a komorni sbor Kassiopea

4. 12. STŘEDA
16:30 Lucie Revival
17:30 Olympic Revival

5. 12. ČTVRTEK / MIKULÁŠSKÝ PROGRAM
14:00 Čertovské hrátky s andělem a příchodem Mikuláše
15:00 Mikulášská nadílka pro děti s primátorem města Olomouce
17:00 Heidi Janků
18:30 Mikulášský ohňostroj pro děti

6. 12. PÁTEK
17:00 Katapult Revival
18:30 VERAS (to nejlepší od Věry Špinarové)

7.12. SOBOTA DIVADELNÍ VÍKEND PRO DĚTI
13:00 Chytrolináda – zábava s principálem klaunů na téma barvy a balónky
17:00 Vánoční Benefiční koncert pro Spolek Trend vozíčkářů Olomouc

8. 12. NEDĚLE / 2. ADVENTNÍ NEDĚLE (BRONZOVÁ)
13:00 Hugo a Matylda kouzelnický souboj členů Divadelního spolku Trdla
18:00 hudební skupina Neřež

9. 12. PONDĚLÍ 
Reprodukovaná hudba – Vánoční koledy

10. 12. ÚTERÝ
16:00 smíšený komorni sbor Ateneo UP Olomouc
17:30 Koledování – zpívání koled s ČRO a skupinou Domino

11. 12. STŘEDA
14:00 hudební skupina dětského centra v Olomouci
16:30  NELLY se skupinou
18:00 Česko zpívá koledy – zpívání s Deníkem ve více než 80 městech České republiky

12. 12. ČTVRTEK
16:30 bluegrass skupina Sponteo
18:30 Kamélie

13. 12. PÁTEK
16:30 hudební skupina Šajtar
18:30 hudební skupina Fleret

14. 12. SOBOTA / POHÁDKOVÝ VIKEND PRO DĚTI
13:00 Teatro di Balloni – balonková show
16:00 pěvecký sbor Fusion Olomouc/OIF

15.12. NEDĚLE / 3. ADVENTNÍ NEDĚLE (STŘÍBRNÁ)
13:00 – 15:30 O ztracené písničce – divadelni spolek Trdla
18:00 Paul Batto – Gospel & Blues

16. 12. PONDĚLÍ
REPRODUKOVANÁ HUDBA – VÁNOČNÍ KOLEDY

17.12. ÚTERÝ
16:00
18:00 Koledování – zpívání s ČRO a skupinou Domino

18.12. STŘEDA
16:30 hudební skupina Goodwill
18:30 Add Gospel Přerov – vystoupení pěveckého sboru

19.12. ČTVRTEK
16:30 hudební skupina A.M.Úlet
18:30 PAvel Žalman Lohonka

20.12. PÁTEK
16:00 hudební skupina Blues Power
18:00 hudební skupina Piknik – vzpominka na Michala Tučného

21.12. SOBOTA
13:00 Komedianti na Káře
18:00 Dechová hudba při HZS Olomouc

22.12. NEDĚLE / 4.ADVENTNÍ NEDĚLE (ZLATÁ)
13:00 Komedianti na Káře
17:30 SwingBand Klasik

23.12. PONDĚLÍ

24.12. ÚTERÝ / ŠTĚDRÝ DEN
22:00 Půlnoční bohoslužba

Štítky vánoční trhy, program, stromeček, rozsvěcení

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.