neděle 23. února 2020 Svatopluk

Klenot mezi plesy v Olomouci a okolí je tady. Olomoucký ples v pátek nabídne Milli Vanilli

Na již osmém ročníku Omega Olomouckého plesu si zaplesáme na téma LÁSKA A VÁŠEŇ. Tato plesová událost zůstává věrná exkluzivním prostorám hotelu NH Collection Olomouc Congress, OMEGA Olomouckému plesu se hotel s láskou otevře v pátek 14. února už v 18.30!

Během nezapomenutelného večera vystoupí zahraniční i domácí hosté: „ Pod titulkem Face meet the Voice na Hanou zavítá legendární kapela Milli Vanilli experience. Vystoupí původní člen kapely Fabrice Morvan a původní hlas projektu John Davis, kteří společně zazpívají světové hity jako např. Girl You Know It’s True , Baby Don’t Forget My Number , Blame it on the Rain , Girl I’m Gonna Miss You a další,“ prozradil část programu ředitel Radia Haná David Foretník. Se svými největšími hity také dorazí skupina O5 a Radeček, dále Vás nemine vystoupení sympatického zpěváka Marka Ztraceného či Moniky Absolonové. Celým večerem nás pak provede moderátorská dvojice ve složení Iveta Vítová a Jan Čenský.

Kromě již zmíněných nám bude v hlavním sále Evropa hrát k poslechu i tanci plesový band Jamr’s a se svými originálními kreacemi se zde představí i Taneční Studio Tomáše Komendy. „Díky všem našim partnerům a podporovatelům Vám můžeme i letos nabídnout ty nejlepší české i zahraniční umělce, bohatý doprovodný program a nevšední gastronomii,” komentuje v obrysech náplň prestižní akce za NH Collection Olomouc Congress ředitel Tomáš Rousek. A program nemine ani sál v hotelové restauraci Sal de Mar, kde nás svým nádherným hlasem okouzlí talentovaná muzikantka Terez Wrau, představitelka tzv. buskingu. A ten nejlepší hudební výběr nám naservíruje DJ Zbyněk Stružka, který bude mít pod palcem i afterparty. Na akci samozřejmě nebude chybět ani zážitkový fotokoutek. To vše a mnohem více nabídne 8. ročník OMEGA Olomouckého plesu. Více na www.olomouckyples.cz

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Tisková zpráva

Štítky ples, Olomoucký, NH hotel, olomouc, plesová sezóna

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.