středa 8. dubna 2020 Ema

Osmý ročník Olomouckého plesu se konal ve znamení lásky a vášně

Fantastická atmosféra, bezkonkurenční vystupující, výtečná gastronomie a spokojení hosté. I osmý ročník OMEGA Olomouckého plesu potvrdil svou bezkonkurenčnost široko daleko. Exkluzivní prostory hotelu NH Collection Olomouc Congress se této prestižní plesové události otevřely v pátek 14. února symbolicky na téma LÁSKA A VÁŠEŇ. A lásku a vášeň jsme tu mohli pocítit opravdu k ledasčemu...

A co tato mimořádná událost z řad vystupujících nabídla? Během nezapomenutelného večera vystoupila se svými nejen muzikálovými hity Monika Absolonová, pódium hlavního sálu poté ovládla populární kapela O5 a Radeček a svým energickým vystoupením nás následně odzbrojil Marek Ztracený s kapelou. Chvíli po půlnoci pak patřil německému duu Milli Vanilli experience. Program na hlavním sále nabitý zvučnými jmény doplňoval plesový band Jamr's a to, že se hosté skvěle baví dokazoval i neustále plný parket. Nesmíme opomenout ani program v restauraci Sal de Mar, kde nás svým hlasem okouzlovala buskerka Terez Wrau s kytarou a ty nejlepší hudební kousky nám za mixážním pultem servíroval Dj Zbyněk Stružka. Dále jsme tu byli svědky valentýnské fashion show a tanečních vystoupení Aysun.

K dokonalosti akce přispěla také prvotřídní audiovizuální show, dechberoucí tematická výzdoba a zážitková gastronomie. „Pečený halibut s barevnou mrkví, hovězí líčka na víně, jehněčí tajine se sušeným ovocem, mátový kuskus, hřebenatky s mrkví a fenyklem. Jen zlomek toho, co jsme díky týmu šéfkuchaře Miroslava Fojtíka mohli ochutnat. Velké bravo do kuchyně,” komentuje plesové menu za NH Collection Olomouc Congress ředitel Tomáš Rousek. A co víc? Návštěvníci si mohli odnést vlastní profilovou karikaturu díky umělci Lubomíru Vaňkovi, k dispozici tu bylo hned hned několik fotokoutků či beauty pohotovost.

„Díky partnerům akce za podporu a díky i vám všem, co jste na náš ples zavítali. Vládla tu naprosto skvělá atmosféra. Už teď se nemůžeme dočkat příštího ročníku, který se koná 19. února 2021,” dodává na závěr za spolupořádající agenturu Forsberg ředitel Marek Berger. Jedinečnou atmosféru plesu si budete brzy moci připomenout prostřednictvím fotek na facebookové stránce https://www.facebook.com/events/337058960550897/ nebo na www.olomouckyples.cz. 

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Tisková zpráva | Foto archiv olomouckyples.cz

Štítky ples, Omega, Valentýn, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.