středa 8. dubna 2020 Ema

Šumperský ples zaplnil Dům kultury

Do lásky a vášně se v pátek zahalil Dům kultury v Šumperku, kde se konal další ročník oblíbeného FORTEX auto Šumperského plesu pod záštitou města Šumperka. A o tom, že se hosté na této prestižní plesové události bavili, svědčil neustále plný parket během celého večera a spokojené úsměvy všude kolem.

„Ta atmosféra tady neměla chybu. Takhle jsem si s manželem nezatančila ani nepamatuju. Moc jsme si to užili a nemůžeme se dočkat příštího ročníku​,“ komentovala akci nadšená návštěvnice Petra.

Na pódiu zazářila charismatická Helena Zeťová. Z jejích úst zazněl např. hit ​Impossible (​Unstoppable​), či ​Walk With Me ze zbrusu nové desky ​Consequences​. Hosty poté rozproudila místní kapela O5 a Radeček, která zahrála to nejlepší ze svého repertoáru. Nechyběly tedy písně jako LOVEní,​ ​Vloupám se či ​Máš mě na svědomí.​ V průběhu celého večera se o hudbu k tanci i poslechu postarala mladá talentovaná skupina Jamr's a celým večerem provedla půvabná moderátorka Eva Perkausová. Podívanou nabídlo také Taneční Studio Tomáše Komendy a afterparty měl v režii DJ Zbyněk Stružka. Láskyplnou atmosféru doladila stylová výzdoba, hodnotné ceny v tombole a pohoštění, nechyběl ani tradiční fotokoutek. Fotky s rekvizitami i vtipnými nápisy si návštěvníci plesu odnesli domů jako vzpomínku na protančený večer.

​Velice si vážíme všech, kteří dorazili na Šumperský ples a užili si tuto akci společně s námi. Za organizátory mohu slíbit, že příští ročník Šumperského plesu bude minimálně stejně úspěšný jako tento,“ doplňuje na závěr za spolupořádající agenturu Forsberg ředitel Marek Berger.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Tisková zpráva | Foto Šumperský ples

Štítky ples, fortex, auto, Šumperk

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.