neděle 29. března 2020 Taťána

První ročník Přerovského plesu se uskuteční už v sobotu

Už tuto sobotu 7. března se od 19.00 v Přerově uskuteční plesová událost sezóny, a tou je Přerovský ples pod záštitou města Přerova na téma LÁSKA A VÁŠEŇ. Návštěvníci se mohou těšit na známé tváře z českého šoubyznysu, skvělý doprovodný program, stylovou výzdobu a mnoho dalšího…

Speciálním hostem, který vystoupí po 21. hodině, je stálice české hudební scény Monika Absolonová. Hostům plesu zahraje i populární česká kapela O5 a Radeček, určitě se můžete těšit na hity z nejnovějšího alba ​Dobrý zprávy, jako jsou ​LOVEní, ​Sex ve sprše či Budu rád. ​„První ročník Přerovského plesu nabídne opravdu sympatický program. Celým večerem bude navíc provázet hvězda televize Prima Eva Perkausová a čeká vás i ​tombola překypující opravdu hodnotnými cenami​,“ komentuje blížící se akci ředitel spolupořádajícího Radia Haná David Foretník. Na pódiu to také rozjede mladá kapela ​Jamr's, se kterou dozajista protančíte střevíce na originálně zahrané hity např. od Michaela Jacksona, Queen či Eda Sheerana. Strhující hudba zazní i mimo pódium, a to díky okouzlující muzikantce Terez Wrau, jež s kytarou cestuje po celém světě a svůj um vám představí i na „zastávce​“ v Přerově. O afterparty se pak do ranních hodin postará DJ Zbyněk Stružka. Nepřijdete ani o dechberoucí zážitek, který pro vás vykouzlí Taneční studio Tomáše Komendy a na památku se určitě nezapomeňte zvěčnit v zážitkovém fotokoutku s originálními a stylovými rekvizitami.
 
Posledních pár vstupenek je k zakoupení v Městském informačním centru na Masarykově náměstí. V ceně vstupenky je bohaté občerstvení a zážitkový fotokoutek.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Tisková zpráva | Foto MD Přerov

Štítky ples, Přerov, kultura

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.