úterý 2. června 2020 Jarmil

Moravské divadlo bude vracet vstupné za zrušená představení

V návaznosti na rozhodnutí Bezpečnostní rady státu uzavřelo vedení Moravského divadla Olomouc v úterý 10. března divadelní budovu pro veřejnost. Naplánovaná večerní i dopolední představení jsou až do odvolání zrušená, diváci dostávají zpět vstupné. Zkoušky na premiéru inscenace Donaha! zatím pokračují v normálním režimu. 

„V souvislosti s nařízením jsme okamžitě zavedli zákaz návštěv v divadle a veškerých edukačních činností a zájmových kroužků v budově. V divadle bude probíhat jen nejnutnější provoz, zkušební proces chystané muzikálové inscenace Donaha! zatím pokračuje v normálním režimu“ uvedl ředitel divadla David Gerneš.

Vedení Moravského divadla ruší naplánovaná představení až do odvolání. Předplatitelé dostanou náhradní termín představení v rámci abonmá. V případě představení na tzv. volnou kasu vracíme vstupné od následujícího pracovního dne po zrušeném představení, a to po dobu 30 dnů. Peníze vracíme v pokladně divadla proti vydané vstupence. Divadelní pokladna je otevřená od pondělí do pátku vždy od 9 do 18 hodin. „Prosíme diváky, aby vstupenky zakoupené na včerejší zrušené představení Lovci perel vraceli nejdříve od dnešní patnácté hodiny,“ uvedl vedoucí obchodního oddělení Petr Zadorožný. V případě vstupenek zakoupených on-line budou peníze vráceny automaticky na účet. Vstupné vám bude vráceno, jak bylo placeno. Platba převodem na účet je připsána do následujícího pracovního dne. Vrácená platba prostřednictvím platební karty je připsána do pěti pracovních dnů. Pozor, některým zákazníkům se v bankovnictví po příchodu zobrazuje vrácená platba ke dni, kdy byly vstupenky uhrazeny.

Moravské divadlo Olomouc nebude hradit případné další náklady spojené se zrušenými představeními.

TERMÍNY VRACENÍ VSTUPENEK:
10. 3. Lovci perel – vrácení vstupného od 11. 3. po dobu následujících 30 dnů
11. 3. Dům Bernardy Alby - vrácení vstupného od 12. 3. po dobu následujících 30 dnů
14. 3. Boží mlýny - vrácení vstupného od 16. 3. po dobu následujících 30 dnů
15. 3. Giselle – vrácení vstupného od 16. 3. po dobu následujících 30 dnů
atd.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Tisková zpráva | Foto pixabay.com

Štítky divadlo, koronavirus, vrácení, vstupné, Morava

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.