neděle 5. července 2020 Státní svátek - Cyril a Metoděj

3BOBULE znají nové datum premiéry

Premiéru nové letní komedie 3BOBULE si diváci vychutnají již od čtvrtka 25. června na velkých plátnech v multiplexu PREMIERE CINEMAS v Praze, Olomouci a Teplicích. 3BOBULE volně navazují na předchozí dvě úspěšné komedie z filmové série BOBULE. Diváci se mohou opět těšit na setkání s osvědčenou hereckou dvojicí Terezou Ramba a Kryštofem Hádkem.

 PREMIERE CINEMAS navíc pro své návštěvníky přichystalo soutěž o vstupenky a filmové ceny. 

Léto v PREMIERE CINEMAS s pravou oddychovou letní komedií právě začíná. Příběh Honzy a Kláry, plný humoru, nečekaných zvratů a vynikajících hereckých výkonů, doprovází návštěvníky českých kin již od roku 2008.  Po mnoha vinobraních se Klára a Honza stali rodiči dvojčat a majiteli vinařství. Všední starosti je však odcizily a momentálně žijí odděleně. 3BOBULE je příběh renesance jejich lásky v překrásné krajině jižní Moravy. Nechybí samozřejmě ani nenapravitelný kumpán Jirka, který s sebou opět přiváží pár nových problémů. Těch však mají Honza s Klárou sami nad hlavu. Vedle manželství řeší, jak pomoci krachujícímu vinařství a zamezit krádežím i předsudky okolí, které nevěří, že coby žena může Klára dělat kvalitní víno a překročit stín svého otce.

Třetí pokračování kultovní komedie 3Bobule napsali Matěj Podzimek a Tomáš Vávra. Pod režijní taktovkou Martina Koppa se na plátno vracejí oblíbené postavy v podání Kryštofa Hádka, Terezy Ramba, Lukáše Langmajera, Miroslava Táborského, Mariana Rodena a dalších. Ve filmu zazní také slova Václava Postráneckého, kterému je film věnován.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo1 čtenářů

Tisková zpráva

Štítky 3BOBULE, Premiere Cinemas, kino

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.