neděle 27. září 2020 Jonáš

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Víkend v ruční papírně ve Velkých Losinách bude nabitý programem pro děti i rodiče

Už tento víkend v sobotu 8. srpna a v neděli 9. srpna se ve Velkých Losinách bude opět konat oblíbený Víkend v ruční papírně. Podobně jako v minulých letech, i letos se malí i velcí návštěvníci můžou těšit na bohatý program. Kromě aktivit s místním ručním papírem potěší děti také projížďky na koních nebo nafukovací skluzavka.

Vzhledem k tomu, že se celá akce koná ve velkolosinské ruční papírně, bude se i víkendový program točit převážně okolo papíru. Návštěvníci si budou moci vyzkoušet výrobu přáníček a obálek, na řadu se dostane také kaligrafie, origami či ukázka knihtisku. Pro děti budou k dispozici projížďky na koních či malování na obličej, o jejich zábavu se postarají šermíři či nafukovací skluzavka.

Po celou dobu programu bude probíhat jarmark a bude připraveno bohaté občerstvení. „Ve dnech 8. a 9. srpna vás od 9 do 17 hodin zveme na pravidelně se opakující letní akci "Víkend v Papírně aneb Hrátky s papírem", jejíž součástí je krom tradičního programu ukázka řemesel a jarmark regionálních produktů. Těšíme se na vás," sdělují na webu organizátoři akce.

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo3 čtenářů

PR text

Štítky kultura, dílny, ruční výroba, Velké Losiny, ruční papírna

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.