sobota 15. května 2021 Žofie

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na představení Veselé Velikonoce s Martinem Hofmannem v hlavní roli

Poslední zářijové úterý bude v Prostějově ve znamení divadla. Ve Společenské domě se v 19:00 odehraje skvostná situační komedie Veselé Velikonoce. V hlavních rolích zahrají Martin Hofmann, Michaela Badinková, Eliška Hanusová a další. Olomoucká Drbna si pro své čtěnáře připravila soutěž o dvakrát dvě vstupenky na tuto kultovní francouzskou komedii.

Řekne-li se kultovní francouzská komedie, nemůže ve výčtu chybět titul Veselé velikonoce.Slavná divadelní hra, která získala svou proslulost i díky filmovému zpracování, ve kterém exceluje Jean-Paul Belmondo.

Věčný příběh nenapravitelného zmatkáře Stéphana, který se odhodlá podvést svou manželku Sophii. Ta ho jednou přistihne ve společnosti půvabné dívky a Stéphane ji bez váhání představí jako svou dceru. V té chvíli začne zamotávání se do vlastních lží, skrývání a nečekaných překvapení. Veselé Velikonoce jsou skvostnou situační komedií, která vychází z nejlepších tradic tohoto žánru.

SOUTĚŽ

Výherci dvou vstupenek na představení Veselé Velikonoce, které se uskuteční v úterý 29.9.2020 od 19 hodin ve Společenském domě v Prostějově se stávají Adéla H. a Martin S., výhercům gratulujeme a ozveme se jim na uvedený kontakt.

Ohodnoť článek

Štítky soutěž, divadlo, Martin Hofmann, komedie

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.