neděle 16. ledna 2022 Ctirad

Herec Miroslav Etzler má covidový zápal plic. Nenechat se naočkovat byla obrovská chyba, tvrdí

S oboustranným zápalem plic se dostal do nemocnice populární herec Miroslav Etzler, který měl dnes vystupovat na prknech olomouckého divadla v premiéře inscenace Zánik samoty Berhof. Po nedělním pozitivním testu na covid-19 se stav šestapadesátiletého umělce zhoršil.

Informaci o svém zdravotním stavu zveřejnil Miroslav Etzler na Instagramu společně s fotkami z nemocnice. „Moji vzácní a blízcí, asi jste si všimli, že jsem se tady dlouho nepresentoval. Důvod je jednoduchý. Dostal jsem silnou covidovou ataku spojenou s oboustranným zápalem plic. Jsem na kyslíku a další vývoj spíš tuším, než vím. A ano, nebyl jsem očkován,“ napsal známý český herec, který poděkoval za laskavost a profesionalitu personálu covidového oddělení nemocnice v České Lípě.

Po nepříjemné zkušenosti s onemocněním se chce dle svých slov zapojit do propagace očkování. „Nenechat se očkovat byla obrovská chyba. Prosím pokud můžete udělejte to,“ zdůraznil v příspěvku několika vykřičníky Miroslav Etzler.

Postojem k neočkovaným lidem rozbouřil před časem diskuzi hercův bratr Tomáš Etzler kontroverzním výrokem na Twitteru, za který na něj dokonce podala žalobu mohelnická advokátka Jana Zwyrtek Hamplová.

Novinář Etzler se na sítích opřel do neočkovaných. Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová na něj podala trestní oznámení

Výrokem na adresu lidí neočkovaných proti nemoci covid-19 spustil lavinu reakcí novinář Tomáš Etzler. Kontroverzní status na sociální síti by mohl podle mohelnické advokátky Jany Zwyrtek Hamplové být podněcováním k nenávisti vůči skupině osob. Na...

V olomouckém divadle je představení Zánik samoty Berhof režiséra Miroslava Krobota připraveno ve dvou alternacích pro hlavní roli. Miroslava Etzlera tak po dobu léčby zastoupí Zdeněk Julina. „Velmi nás tahle informace mrzí a přejeme si, ať se nám pan Etzler co nejdříve vrátí. Jakmile se uzdraví, tak se budeme těšit, že ho uvidíme v některé z repríz,“ uvedl mluvčí Moravského divadla Olomouc David Kresta.

Moravské divadlo v Olomouci uvádí v Krobotově režii Zánik samoty Berhof

Moravské divadlo v Olomouci uvede inscenaci Zánik samoty Berhof. Dílo prostějovského rodáka - prozaika, dramaturga a scenáristy Vladimíra Körnera se v repertoáru divadla objeví poprvé. Dramatický příběh mladičké Ulriky připravila zdejší činohra v...

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto Moravské divadlo Olomouc

Štítky Koronavirus, zdraví, covid-19, očkování, herec, Miroslav Etzler, Moravské divadlo Olomouc, Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.