sobota 28. května 2022 Vilém

Olomoucké Divadlo Tramtarie obsadí Korunní pevnůstku. Chystá letní scénu

Divadlo Tramtarie má během festivalu s názvem Tramtarie open-air v plánu celkem 12 večerních představení. Diváci se mohou těšit na premiéru komedie Tři mušketýři a také na čtyři pohádky s programem pro děti. Přehlídka se odehraje od 6. do 21. června.

Do amfiteátru Korunní pevnůstky vyráží divadlo již třetím rokem. Kromě svých inscenací nabídne divákům také vystoupení Michala Nesvadby a koncert Tomáše Kluse.

„Další letní večery budou patřit oblíbeným komediém divadla Tramtarie, které mohou diváci pod širým nebem vidět vůbec poprvé,“ uvedla produkční divadla Vlasta Pechová. Jde například o komedie Dealeři či Láska, sex a internety.

Pomyslným vrcholem festivalu bude rozloučení s letní komedií Po stopách něžného muže, kterou čeká po více než pěti letech jejího uvádění slavnostní derniéra.

Olomoucká divadla chystají festival na letní scéně. Dorazí i slavní hosté

Divadelní sezona má před sebou ještě několik týdnů, olomoucké kulturní instituce již na červen připravují také představení pro letní open-air scénu v areálu Výstaviště Flora. Program pod širým nebem nabídne činoherní a hudební zážitky i inscenace...

Program chystá divadlo i pro děti. Kromě pohádek O pračlovíčkovi, O popleteném kouzelníkovi či Terezka a kouzelné autíčko, půjde také o řadu doprovodných akcí. Pro děti budou přichystány výtvarné dílny nebo žongléřské workshopy.

„Podrobný program postupně zveřejňujeme na našich webových stránkách a sociálních sítích,“ doplnila Pechová. Předprodej lístků byl již zahájen, jsou k dispozici na stránkách www.divadlotramtarie.cz či v informačním centru města Olomouce v podloubí Radnice.

Skoro souběžně s divadlem Tramtarie chystá letní scénu také Moravské divadlo Olomouc a Divvadlo na Šantovce. Ty budou probíhat v prostorách výstaviště Flora od 5. do 29. června.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Autoři | Foto FB Moravské divadelní léto

Štítky ČR, divadlo, festival, Olomouc, Tramtarie, Korunní pevnůstka

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.