pondělí 6. července 2020 Státní svátek - Mistr Jan Hus

Společnost

Řidička BMW nedala přednost v jízdě a srazila se s projíždějícím autem. Druhý řidič se ale provinil také

Ve čtvrtek po poledni došlo k dopravní nehodě v ulici Pod Kosířem v Prostějově. Srazilo se tam auto značky BMW a Škoda.

V pátek 30. listopadu všichni povinně na punč! Redakce Drbny bude prodávat na náměstí pro Středisko rané péče

Pokud chcete mít skvělou výmluvu, proč jít v pátek pít, můžete si do kalendáře poznačit pátek 30. listopadu a zajít na Horní náměstí do Olomouce ke stánku Dobrého místa pro život. Právě tam totiž bude od páteční desáté hodiny dopolední do desáté...

POČASÍ NA PÁTEK: Čekají nás mlhy, mrholení, vítr a zatažená obloha

Zataženo, místy mlhy a mrholení, zpočátku i mrznoucí. Během dne na horách místy oblačno až polojasno. Nejvyšší teploty 2 až 5 °C, na horách -1 až +3 °C. Ráno slabý, během dne mírný jihovýchodní až jižní vítr 2 až 6 m/s. Mějte fajn pátek!

Hasiči z celého kraje včera hromadně darovali krev a krevní plazmu

Včera dopoledne hromadně darovali krev a krevní plazmu hasiči z celého kraje, a to na Transfuzním oddělení Fakultní nemocnice v Olomouci.

FOTO: V Olomouci měla vzniknout tato unikátní budova, nemocnice na ni však nemá peníze

V areálu olomoucké fakultní nemocnice měla v roce 2020 stát nová budova Národního telemedicínského centra, která měla být unikátní v rámci celé České republiky. Budova měla vzniknout rekonstrukcí pavilonu F1 a jeho dostavbou. Architektonickou...

Žilka Hodinky v novém kabátě

Úspěšnou rodinnou firmu Žilka Hodinky jsme vám představili už v únoru 2017. Kdo zde nakoupil nebo navštívil olomouckou prodejnu, bude jistě souhlasit s následující větou: Úžasná, přátelská atmosféra a profesionální služby.

V Zábřehu probíhá rekonstrukce atletického oválu, naposledy byl modernizován v roce 1965

V podzimních měsících byla zahájena dlouho očekávaná rekonstrukce atletického oválu a zázemí pro technické disciplíny na zábřežském stadionu. Zábřežský atletický stadion prošel modernizací naposledy v roce 1965.

Vánoční hvězdu zakoupíte v obchodních centrech, přispějete tak na rekondiční pobyt malých pacientů

Zhruba 39 tisíc pryšců nádherných, známých jako vánoční hvězda, je letos připraveno pro olomouckou charitativní sbírku s názvem Vánoční hvězda.

Lidé chtějí zabránit demolici historické nádražní budovy v Náměšti na Hané, stojí tam od roku 1883

Petici za zachování staré nádražní budovy v Náměšti na Hané na Olomoucku zorganizovala skupina nadšenců, kteří nesouhlasí s rozhodnutím Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) nemovitost z konce 19. století zbourat a ve stanici postavit zastávku.

Započala stavba nového oddělení LDN v prostějovské nemocnici, kolaudace proběhne na jaře

Stavbu nového lůžkového oddělení pro dlouhodobě nemocné a pacienty vyžadující paliativní péči zahájila v jedné ze svých budov Nemocnice Prostějov.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.