čtvrtek 21. listopadu 2019 Albert

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

FOTO/VIDEO: Hejtman Okleštěk přišel o svůj legendární knír. Připravili ho o něj štědří dárci

Hejtman Ladislav Okleštěk přišel o svůj léta pěstěný knír. Stalo se tak poté, co dárci v rámci kampaně Oholíme hejtmana přispěli více jak 150 tisíc korun na charitu. V tom případě Okleštěk slíbil, že dá svůj knír všanc, což se také stalo.

Peníze putovaly na účet hendikepovaných děti z Mohelnicka. „Chci poděkovat všem lidem, kteří na charitativní projekt přispěli. Sice kvůli nim přijdu o knír, ale zato můžeme mít všichni společně pocit, že jsme pomohli dobré věci. A to je mnohem důležitější než moje vousy,“ uvedl hejtman. 

 Okleštěk vloni prohlásil, že každou darovanou korunu zdvojnásobí ze svého, a pokud se na dárcovském účtu nastřádá alespoň 150 tisíc korun, nechá se oholit. Dárci stanovený limit překonali. Na lazebnické křeslo posadí hejtmana v pondělí 8. července v olomouckém salónu Capone Barbershop.

„Počítá se každá koruna. Sbírkový účet bude pro dárce otevřen až do 31. března 2020, takže kdo ještě nestihl přispět, má stále šanci. Vybrané peníze poslouží na dopravu hendikepovaných dětí do speciální školy v Mohelnici,“ upřesnil účel sbírky hejtman Okleštěk. 

PR text | Foto Jakub Wittka

Štítky Okleštěk, hejtman, knír

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.