pondělí 27. ledna 2020 Ingrid

Hledáme páníčka #160: Podívejte se na nejnovější přírůstky v okolních útulcích

Mufasa je asi šestiletý německý ovčák. Hodný, přátelský a velmi mazlivý pes. Základní povely mu nic neříkají. Miluje tenisáky a přetahování. Nevhodný k malým dětem a jiným zvířatům. Spokojený bude u domku se zahradou.

Útulek pro zatoulaná zvířata Přerov

Adresa: Město 3187, 75002 Přerov (Zahrádkářská kolonie mezi Předmostím a Dluhonicemi)
Tel.č. 602 541 060
Pro veřejnost otevřeno : Po, St, Pá – 10:00 – 16:00, So, Ne – 8:00 – 11:00
e-mail – utulek@tsmpr.cz
www.utulekprerov.cz
facebook.com/utuleprerov

Šery

Je to asi dvanáctiletá kříženka pražského krysaříka. Je to velmi mazlivá fenečka, ale je hluchá a téměř slepá na obě oči. Má nádory na mléčné žláze, které náš veterinář nedoporučil operovat. Při odstraňování zubního kamene na zbylých pár zubech byl udělán i rentgen, kde bylo zjištěno, že měla operovanou čelist a má špatně vyvinutou průdušnici. Je potřeba ji krmit pouze kašovitou stravou. Nemá hygienické návyky. Šery by si zasloužila dožít svůj život na teplém gauči v klidném prostředí. Vzhledem k jejímu zdravotnímu stavu ji nedoporučujeme ke starším lidem, malým dětem a jiným zvířatům. Má ráda svůj klid.

Charlie

Je to asi tříletý kříženec jorkširského teriéra. K lidem ze začátku trochu nedůvěřivý, když si zvykne, je mazlivý. Je to takový malý poseroutka, všeho se leká. Základní povely neovládá. Nemá žádné hygienické návyky, neustále skáče po dveřích, nedoporučujeme ho tedy do bytu. Při stříhání se neustále oháněl a snažil se kousat. Není vhodný k malým dětem. S ostatními psy se snese bez problému, ale je potřeba počítat s tím, že u něj bude nutná kastrace, jelikož se snaží vše neustále nakrývat. Budoucí majitel musí počítat s tím, že to s ním ze začátku nebude jednoduché a bude muset mít obrovskou trpělivost, ale vše se dá se správným přístupem naučit a bude z něj skvělý pes.

Olomoucký útulek – Liga na ochranu zvířat ČR organizace Olomouc

Adresa: Neředín 726 (areál letiště), Olomouc – Neředín
Tel.: 583 210 759
Pohotovost: 776 462 998
Otevřeno: 14.00-16.00h
E-mail: olomouc.utulek-loz@seznam.cz

Bufin

Bufin je zhruba dva až tři roky starý kříženec labradora větší velikosti. Je to mazel, hodící se i k dětem,miláček rodiny a pánečka. Jeho jediný problémem, že nechce být sám a tak je vhodný buď do bytu, nebo na domek, ale s tím, že nebude bývat na zahradě sám. Jakmile je totiž sám a nudí se překoná jakoukoliv překážku a baví se útěky. Z osvojení jej kvůli tomu vrátili. Umí pár povelů. Potřeboval by k někomu, kdo mu poskytne dostatek pohybu, péče.

Nico

Není mu ještě ani rok, je to temperamentní pes, který potřebuje zkušeného, důsledného pánečka, který se mu bude věnovat Potřeboval by vybít energii a zaměstnat hlavu.

Sia

Sia je asi 1,5 roku stará fenka, kříženec německého ovčáka. Je to akční fena, kterou doposud ničemu nenaučili. Hledá prima rodinu, která jí dopřeje nejen místo u sebe doma, ale i tu psí školu. Holka je to učenlivá .

Ohodnoť článek

Celkem hlasovalo0 čtenářů

Foto Útulek Přerov, LOZ Olomouc

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.