neděle 24. ledna 2021 Milena

Notino zavádí příspěvek na dopravu a ubytování pro nové zaměstnance

Brněnský gigant Notino, největší internetový obchod s parfémy a kosmetikou v Evropě, zavádí nový příspěvek na dopravu a ubytování pro zaměstnance v logistice. Notino, které zaměstnává více než 1 400 lidí, tak chce motivovat potenciální zájemce o práci z okolních regionů.

Lídr na poli krásy a e-commerce rozšiřuje počty zaměstnanců v logistice ve snaze uspokojit stále se zvyšující poptávku veřejnosti. Epicentrem firmy s šestnáctiletou tradicí, která působí na 24 evropských trzích a nabízí více než 55 tisíc produktů od 1 150 značek, je Rajhrad. Právě zde, 13 km od Brna, se nachází distribuční centrum společnosti Notino. Zájemce o práci čeká nástupní mzda 22 tisíc korun. Po uplynutí zkušební doby se základní mzda navyšuje na 26 tisíc korun, a navíc si každý zaměstnanec může přijít na bonus ve výši 8 tisíc korun za produktivitu a kvalitu odvedené práce.

Jako úplnou novinku pak Notino představuje příspěvek na dopravu nebo ubytování ve výši až 3 tisíce korun. Dveře k nejvoňavější práci se tak otevírají i pro mimobrněnské, kteří bydlí dále než 65 km od Rajhradu. Zaměstnanci, kteří by zvažovali stěhování za prací, mohou využít příspěvek na ubytování ve stejné výši. Spolu se mzdou a odměnami si pracovníci přijdou také na jednorázový náborový bonus v hodnotě 12 tisíc korun a v případě odpracovaného roku pak výroční prémii 18 tisíc korun.

Přehled všech volných pozic, včetně detailních informací ohledně práce v distribučním centru v Rajhradě, najdete na webových stránkách společnosti.

Kromě finančního ohodnocení se zaměstnanci mohou těšit na řadu atraktivních benefitů, jako jsou plně hrazené stravenky, zaměstnanecká sleva na produkty z Notino e-shopu, dotované občerstvení na pracovišti zdarma, dva dny zdravotního volna navíc a mnoho dalšího. „Já osobně nejvíce využívám stravenky a Multisportku. Ale nejlepší na práci v Notinu jsou lidé a kolektiv. Člověk si může vydělat hodně nad rámec fixního platu, což každý ocení. Mně skoro každý měsíc vyjdou normy tak, že dostávám mimořádné bonusy,“ shrnuje výhody práce v Notinu Aneta Adámková, která pracuje na pozici pickera.

Firma také dělá maximum pro ochranu svých zaměstnanců. V souvislosti s pandemií koronaviru tak zavedla řadu ochranných opatření. „Do skladu není povolen vstup návštěvám ani nepovolaným osobám. Při příchodu je zaměstnancům měřena tělesná teplota bezkontaktním teploměrem a v případě teploty přesahující 37,5° posíláme lidi rovnou domů. Dále nabízíme k dispozici ochranné rukavice, roušky a prostředky pro dezinfekci rukou přímo na místě. Kromě toho také veškeré prostory skladu i firemní autobusy procházejí pravidelnou dezinfekcí,“ popisuje preventivní opatření ve skladu Hana Veselá, HR manažerka společnosti Notino.

Týmy v distribučním centru v Rajhradě pracují ve čtyřech odděleních – příjem, vychystávání zboží, balení a expedice. Všechny čtyři týmy dohromady pracují na tom, aby byly objednávky včas odbaveny a zákazníci ve všech 24 zemích byli maximálně spokojeni. „Práce v distribučním centru v Rajhradě je dost různorodá. Člověk je zde v neustálém pohybu a rozhodně tu není čas na nudu. Při nástupu projdou naši lidé důkladným zaškolením pod vedením zkušených školitelek, aby se ve své práci dobře orientovali a celý proces byl pro ně jednodušší. Jednotlivé týmy pak využívají moderní techniku, která značně ulehčí práci – čtečky, počítače, vlastní systémy pro řízení skladu a jiné,“ uzavírá Veselá.

Hodnocení článku je 100 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Štítky Notino, nábor, kosmetika

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.