čtvrtek 29. července 2021 Marta

Přivítejte ve vaší zahrádce jaro s hypermarketem Globus

PR článek

Jaro už pomalu klepe na dveře, a tak je ideální čas připravit se na novou sezónu v zahradě.  Cesta do Globusu se vám určitě vyplatí, protože u nás najdete nejen potraviny a další zboží pro vaši rodinu i domácnost, ale také vše pro vaši zahrádku či balkon. V hypermarketu Globus Olomouc nabízíme pestrý výběr semen, širokou nabídku venkovních rostlin, substrátů a dalšího potřebného vybavení.

Pro co nejbohatší úrodu využijte například některý z našich zahradnických substrátů nebo hnojovatku. Další novinkou v našem sortimentu je listovka, vhodná k mulčovaní pod stromy a keře nebo k ochraně záhonů před holomrazy. Velkým pomocníkem vám bude také kvalitní fóliovník.

Nedokážete si vaše venkovní okenní parapety nebo balkon představit bez záplavy květin? Zasaďte do truhlíků pelargonie, které váš dům krásně oživí barvami.

Váš malý kousek ráje hezky zútulní i zahradní dekorace. Perfektně se hodí na skalku, ale můžete je například taktéž ukrýt do různých zákoutí vaší zahrady a zpestřit tak vašim dětem jejich průzkumnické výpravy.

Hodila by se vám trocha inspirace? Prohlédněte si náš nový katalog věnovaný zahradničení, ve kterém najdete spoustu tipů, jak si svou zahrádku zvelebit.

Díky Globusu už nemusíte kvůli pár věcem navštěvovat spoustu obchodů. U nás najdete nejširší sortiment zboží pod jednou střechou, a tak nejen ušetříte peníze za pohonné hmoty, ale i čas, který můžete věnovat svým blízkým nebo koníčkům. Pro co nejvyšší bezpečnost využijte při nákupu naši službu Scan&Go nebo mobilní aplikaci Můj Globus.

Přejeme vám spoustu (nejen) zahradních úspěchů!

Váš hypermarket Globus Olomouc

Hodnocení článku je 84 %. Ohodnoť článek i Ty!

Jedná se o PR článek. Více info k PR článkům můžete najít ZDE.

Komentáře

Pro přidání příspěvku se musíte nejdříve přihlásit / registrovat / přihlásit přes Facebook.

Přihlášení uživatele

Zapomenuté heslo

Na zadanou e-mailovou adresu bude zaslán e-mail s odkazem na změnu hesla.